Sėkmingas „Dangaus policininko“ sekmadienio skrydis pasibaigė sunkia, bet labai reikšminga pergale prieš „Nevėžį“

IMGP0078

Kovo 17 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai, po sunkios ir permainingos kovos, „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse įveikė Kėdainių „Nevėžio“ komandą (81:78) ir vėl susigrąžino septintą (9/16) turnyrinės lentelės vietą.

„SkyCop“ komandai 24 taškus (3/6 tritaškiai) pelnė Martynas Gecevičius, 18 (4/5 tritaškiai) – Malcolmas Grantas, 14 – Darjušas Lavrinovičius.

IMGP0232

Rungtynės buvo pilnos dramatizmo, klaidų, nestandartinių sprendimų ir laimingos aikštelės šeimininkams pabaigos. Idealiai pradėję rungtynes (8:0) „SkyCop“ krepšininkai sugebėjo gauti skausmingą atsakomąjį smūgį (2:13) ir perleido svečiams iš Kėdainių žaidimo iniciatyvą (10:13). Tiesa, likus iki pirmojo kėlinio pabaigos apie 2 min. Malcolmas Grantas rezultatą išlygino (13:13), bet po pirmojo kėlinio priekyje buvo „Nevėžio“ krepšininkai (13:16).

Antrojo kėlinio pradžioje Kėdainių komandos spurtas tęsėsi ir jie per keturias kėlinio minutes padidino savo persvarą iki 10 taškų (15:25). Visgi, aikštelės šeimininkams pavyko sustabdyti svečių šeimininkavimą ir likus iki antrojo kėlinio pabaigos apie 2,5 min. Žygimantas Janavičius sumažino skirtumą iki vieno taško (28:29). Bet po dviejų kėlinių svečiai išlaikė dviejų taškų pranašumą (29:31).

IMGP0296

Po didžiosios pertraukos situacija pradėjo šiek tiek keistis. Jau trečiojo kėlinio pradžioje „SkyCop“ krepšininkai įgijo trijų taškų persvarą (34:31). Deja, pradėjo iš dalies kartotis pirmojo kėlinio scenarijus ir kėliniui įpusėjus „Nevėžis“ turėjo 8 taškų pranašumą (38:46). Ir tada prabilo tolimoji Prienų komandos artilerija. Mindaugo Lukauskio, Malcolmo Granto ir Vytenio Lipkevičiaus tritaškiai padėjo komandai išlipti iš „duobės“ (52:48). Dar vieną tašką kėlinio pabaigoje pridėjo M. Grantas ir po trijų kėlinių „SkyCop“ įgijo 5 taškų persvarą (53:48).

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjo tikros kapotinės. Pradžioje savo tvirtą žodį tarė M. Grantas. Jo 11 pelnytų taškų leido išsaugoti aikštelės šeimininkams nedidelį, bet pranašumą (64:60). Antroje kėlinio pusėje estafetę perėmė Martynas Gecevičius (12 taškų) ir „SkyCop“ šventė pergalę (81:78).