„Dangaus policininkai“ ištvėrė bangavimus ir savo žiūrovų akivaizdoje įveikė „Pieno žvaigždes“

IMGP3219

Lapkričio 4 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje sunkioje ir dinamiškoje kovoje pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą (93:88) ir iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai kaip įprasta sėkmingai pradėjo rungtynes (13:6), bet pirmojo kėlinio antroje pusėje įkrito į „duobę“ (19:29). Visgi, „dangaus policininkai“ sugebėjo grįžti į žaidimą ir po dviejų kėlinių jau turėjo 6 taškų panašumą (48:42). Ir nors trečiasis kėlinys buvo labai nervingas ir varžovai sugebėjo jį laimėti, bet aikštelės šeimininkai atsilaikė (66:65), o lemiamame kėlinyje laikė iniciatyvą savo rankose ir pelnytai nugalėjo.

Šiose rungtynėse sublizgėjo broliai Lavrinovičiai, kurie pelnė po 15 taškų. Dviženkles taškų sumas į varžovų krepšį įmetė Gintaras Leonavičius,kuris sužaidė savo geriausias rungtynes šiame sezone bei Mindaugas Lukauskis (14). 17 taškų Maiko Bruesewitzo sąskaitoje, o daugiausiai taškų „Pieno žvaigždėms“ atseikėjo Martynas Gecevičius (19).

LKL „SkyCop“ – „Pieno žvaigždės“ 93:88 (19:29, 29:13, 18:23, 27:23)

IMGP3077

Rungtynių eiga

Jau pirmojo atakoje svečiai lengvai pelnė taškus (0:2). Tiesa, aikštelės šeimininkai, daugiausiai Darjušo Lavrinovičiaus (6 taškai)  pastangomis, spurtavo ir įgijo 7 taškų persvarą (13:6).
Deja, bet po geros atkarpos Prienų komanda buvo pasiųsta į nokautą. „Pieno žvaigždės“ ne tik panaikino atsilikimą (13:13), bet ir rimtai „pabėgo“ (19:29).

Pirmajame kėlinyje gautas šaltas dušas pažadino Virginijaus Šeškaus auklėtinius.
Aikštelės šeimininkams prireikė trijų minučių antrajame kėlinyje, kad sumažinti taškų deficitą iki vieno taško (33:34).
Dar po kelių atakų rezultatas, po Martyno Gecevičiaus tolimo metimo, tapo lygus (36:36). kėliniui įpusėjus „SkyCop“ krepšininkai jau pirmavo 4 taškais (40:36). Likus iki kėlinio pabaigos pie 3 min. komandas skyrė du taškai (42:40). Maikas Brusewitzas sėkmingai užbaigė dvi aikštelės šeimininkų atakas (46:40). Per likusį laiką komandas apsikeitė taikliais metimais ir po dviejų kėlinių „SkyCop“ pirmavo 6 taškais (48:42).

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Pieno žvaigždžių“ tritaškių lietumi. Svečiai per 3,5 min. išlygino rezultatą (54:54), o po dar vieno taiklaus tolimo metimo įgijo vieno taško pranašumą (56:57). Tiesa, šį kartą Prienų komanda nepasikartojo pirmojo kėlinio klaidų ir po Darjušo Lavrinivičiaus dvitaškio su realizuotu baudos metimu ir Mindaugo Lukauskio tritaškio „SkyCop“ pirmavo 5 taškais (62:57).

Deja, antroje kėlinio pusėje Prienų komandos puolimas vėl pradėjo strigti ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (66:65).

IMGP3287

Ketvirtasis kėlinys tapo tikru nervų išbandymu abiejų komandų žaidėjams. Kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus (66:66, 68:68). Pirmi iš ceitnoto išėjo aikštelės šeimininkai (73:68). Tiesa, kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik taškelis (75:74). Bet Virginijaus Šeškaus auklėtiniai vėl atitrūko (80:74). Likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. „SkyCop“ turėjo 7 taškų persvarą (84:77).

Bet likusias minutes laikas lyg sustojo. Po minutės aikštelės šeimininkų persvara sumažėjo iki 4 taškų (85:81), o dar po pusės minutės komandas skyrė tik taškas (85:84). Prasidėjo baudos metimų maratonas. Likus iki kėlinio pabaigos 9 sek. „SkyCop“ pirmavo 5 taškais (90:85), bet svečiai pataikė tritaškį (90:88) ir uždirbo baudos metimą. Bet „Pieno žvaigždžių“ strategas nutarė rizikuoti ir baudos metimas buvo pramestas. Aikštelės šeimininkai atkovojo kamuolį ir uždirbo du baudos metimus. Plius varžovų žaidėjas už ginčus su teisėju gavo techninę pražangą. Maikas Bruesewutzas realizavo visus metimus ir „SkyCop“ šventė pergalę (93:88).