• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

„Dainų dainelė“ sugrįžo. Rajoniniam etapui ruošiasi abiejų savivaldybių dainorėliai 

iwu73r4973


Vidmantas Venclovas

Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkursas „Dainų dainelė“ grįžta. Sausio 11 ir 14 dienomis vyks rajoniniai etapai Prienuose ir Birštone.

Prienų rajoniniame etape ruošiasi dalyvauti 19 dalyvių iš 6 įstaigų. Juos paruošė Žydrūnė Kondrotienė, Virginija Duoblienė, Ramunė Liutvynskienė, Vilma Pučkienė ir Aušra Paliukaitienė. Į zoninį etapą bandys patekti vienas duetas, ansamblis ir dvylika solo dainininkų. Daugiausiai dalyvių paruošė Vilma Pučkienė (5 solistai) ir Ramunė Liutvynskienė (ansamblis ir 3 solistai).

Birštono rajoniniame etape savo sugebėjimus rodys 7 dalyviai (kvartetas, duetas ir penki solistai). Daugiausiai mokinių konkursui paruošė Reda Černiauskienė (5 solistai). Kvartetą paruošė Viktorija Karžinauskienė, duetą – Ramunė Liutvynskienė.

Ankstesniuose konkursuose be minėtų įstaigų dalyvaudavo Prienų darželio „Gintarėlis“, „Ąžuolo“ progimnazijos, „Žiburio“ gimnazijos, buvusios Jiezno muzikos mokyklos atstovai. Birštone taip pat sumažėjo įstaigų, kurių atstovai dalyvaudavo konkurse. Šiais metais nėra dalyvių iš Birštono gimnazijos, Birštono kultūros centro.

Bendras dalyvių skaičius Prienų rajono savivaldybėje padidėjo, o Birštono savivaldybėje praktiškai liko toks pats.

Kalbinti pedagogai akcentavo, jog pasiruošimui nemažai kliūčių sudarė uždarymai dėl Covid-19 ligos.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti