•  

     

     

     

     

„Centro“ komanda – Jiezno seniūnijos krepšinio turnyro nugalėtoja

IMG_2272

Kovo 31 dieną Jiezno gimnazijos sporto salėje įvyko Jiezno seniūnijos Velykinis vyrų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo keturios komandos: Jiezno gimnazijos vaikinų rinktinė (kapitonas Rytis Žuromskas) ir trys Jiezno miesto komandos: ,,Mūrai“ (kapitonas Eimantas Šliaužys), ,,Centras“ (kapitonas Ūdrys Žalys) ir ,,Paukščiai“ (kapitonas Laimis Pempė).

Varžybos vyko rato sistema. Grupės rezultatai: ,,Centras“ rezultatu 35:20 įveikė Gimnazijos komandą, ,,Paukščiai“ nugalėjo ,,Mūrus“ ( 20:16). ,,Mūrai“ (25:29) pralaimėjo ,,Centro“ komandai, o ,,Paukščiai“ be vargo nugalėjo gimnazistus (45:19).

Rungtynėse dėl trečiosios vietos ,,Mūrai“ susitiko su Gimnazijos komanda. Rungtynes laimėjo „Mūrai“ (45:19) ir iškovojo bronzos apdovanojimus.

Dėl pirmosios vietos susitiko ,,Centro“ ir ,,Paukščių“ komandos. Finalinės rungtynės buvo pačios įdomiausios susirinkusiems žiūrovams, nes vyko taškas į tašką. Rungtynių nugalėtoją nulėmė tik vienas taškas (38:37).

2018 metų Jiezno seniūnijos Velykinio vyrų krepšinio turnyro nugalėtojais tapo Jiezno miesto komanda ,,Centras“.

Svarbiausias turnyro tikslas yra bendrystė ir daryti tai, kas įdomu ir miela širdžiai – sportuoti. Apmaudu, kad turnyre nedalyvavo 2017 metų nugalėtoja ,,Kašonių“ komanda.

Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius džiaugiasi jaunimo noru sportuoti ir atsiliepti į seniūnijos ir sporto klubo ,,Jieznas“ iniciatyvas – ištisus metus dalyvauti įvairių komandinių sporto šakų turnyruose. Organizatoriai dėkingi Jiezno gimnazijos administracijai už suteiktas sąlygas jaunimui treniruotis ir organizuoti įvairias varžybas.

Jiezno seniūnijos informacija.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti