„CBet“ pralaimėjimas „Lietkabeliui“: pradingęs Dominykas Domarkas, pramesti metimai iš po krepšio ir išnykusi energija

TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA ČIA

IMGP07051-536x388

Antrą kartą per savaitę paguldyti ant menčių „Lietkabelį“ Prienų „CBet“ krepšininkams nepavyko. Šeštadienį svečiai iš Panevėžio visas rungtynes kontroliavo žaidimo eigą ir neleido Prienų krepšininkams pasvajoti apie pergalę. Tiesa, panevėžiečiams sparnus užaugino patys prieniškiai. Pramesti metimai (dvitaškiai 19/40 ) iš po krepšio, perdavimo klaidos ir skylės gynyboje tapo šių rungtynių aikštelės šeimininkų vizitine kortele. Galima drąsiai pasakyti, jog niekas nesugebėjo pakeisti „pradingusio“ Dominyko Domarko (3 taškai, 0/3 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai). Patyrusiam krepšininkui tai buvo labai prastos rungtynės ir jo pasirodymas turėjo didelės įtakos visos komandos žaidimui.

Tiesa, reikia pagirti komandą. Tris kėlinius Manto Šerniaus auklėtiniai visgi bandė kabintis į rungtynes, bet ketvirtasis virto košmaru. Kamuolys sprūdo iš rankų, nenorėjo kristi į krepšį, o tuo metu varžovai taškėsi tritaškiais ir šeimininkavo Prienų komandos baudos aikštelėje.

Pergalių serija nutrūko. Rungtynės pralaimėtos 22 taškų skirtumu – 70:92 (15:26, 20:19, 22:25, 13:22).
Marquis Wright pelnė 14, Einaras Tubutis – 11, Gilvydas Biruta ir Mindaugas Sušinskas – po 10 taškų.

Rungtynės prasidėjo trimis nesėkmingomis „CBet“ atakomis ir „Lietkabelis“ įgijo 5 taškų  pranašumą (0:5). Ir tik praėjus 2 min. nuo rungtynių pradžios Marquis Wright baudos metimais švelnina rezultatą (2:5). Deja, Prienų komanda toliau svaidė kamuolį pro šalį, o varžovai bėgo į priekį (2:10). Mindaugo Sušinsko dvitaškis, Dominyko Domarko pirmas tolimas metimas ir iš svečių persvaros liko 3 taškai (7:10). Kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 2 taškai (11:13). Bet antroje pirmojo kėlinio pusėje situacija keitėsi ne Manto Šerniaus auklėtinių naudai ir po pirmojo kėlinio „CBet“ taškų deficitas buvo dviženklis (15:26).

Antrojo kėlinio pradžioje „Lietkabelio“ persvara padidėjo iki 13 taškų (17:30). Likus iki kėlinio pabaigos apie 4 min. Svečiai jau turėjo 16 taškų pranašumą (22:38). Bet Manto Šerniaus kariauna nesiruošė būti rungtynėse tik stebėtoja ir žingsnis po žingsnio pradėjo tirpinti varžovų persvarą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų (35:45).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai po mindaugo Sušinsko ir Einaro Tubučio tritaškių sumažino atsilikimą iki 5 taškų (41:46). Deja, „Lietkabelis“ ne tik neleido perimti iniciatyvos, bet pats surengė galingą spurtą (47:63). Likus iki kėlinio pabaigos apie minutę svečiai pirmavo 17 taškų pranašumu (53:70), o po trijų kėlinių „CBet“ turėjo 13 taškų taškų deficitą (57:70).

Jei per pirmuosius tris kėlinius aikštelės šeimininkai vis išlaikydavo viltį, jog gali pakovoti dėl dar vienos pergalės, tai ketvirtasis kėlinys virto tikru pragaru Manto Šerniaus auklėtiniams. Kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 24 taškai (63:87). Paskui „Lietkabelio“ persvarą pakylėjo iki 29 taškų (63:92). Ir tik rungtynių pabaigoje, kai jau mačo baigtis buvo aiški, „CBet“ pavyko sumažinti sutriuškinimo rezultatą iki 22 taškų (70:92).