„CBet“ po padrikos pradžios atsitiesė ir po pertraukos galutinai palaužė „Šiaulius“

IMGP0264

kvitrina,.com

Spalio 4 d. Prienų „CBet“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Šiaulių „Šiauliai“ komanda. Po padriko ir prastai sužaisto pirmojo kėlinio (16:27), kituose aikštelės šeimininkai pradėjo tirpinti svečių persvarą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 7 taškai (45:52), po trijų „CBet“ jau pirmavo (69:66), o ketvirtajame net buvo pasiektas 12 taškų pranašumą (78:66). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 4 taškai (86:82), bet rungtynių pabaigoje sėkmė lydėjo aikštelės šeimininkus, kurie iškovojo pergalę rezultatu 94:87.

„CBet“ komandą į pergalę vedė kapitonas Regimantas Miniotas. Jo sąskaitoje 28 taškai ir 14 atkovotų kamuolių. Marquis Wright pelnė 25 taškus. Tai antroji Prienų komandos pergalė šiame „Betsafe-LKL“ čempionate.

Rungtynės prasidėjo nemaloniu momentu. „Šiaulių“ centras gavo traumą. Prireikė medikų pagalbos.

Toks ankstyvas praradimas svečiams pridėjo jėgų ir jie sėkmingai puolė Prienų komandos krepšį. Per keturias pirmąsias rungtynių minutes „Šiauliai“ jau turėjo 6 taškų persvarą (4:10). Tiesa, Marquis Wright ir Egidijus Dimša sumažino skirtumą iki dviejų taškų (8:10). Deja, perimti iniciatyvos į savo rankas nepavyko. Likus iki pirmojo kėlinio pabaigos apie 2,5 min. komandas skyrė 8 taškai (13:21). Nors „CBet“ strategas Mantas Šernius bandė per minutės pertraukėles sustyguoti savo komandos žaidimą, situacija tik blogėjo. Po pirmojo kėlinio „CBet“ deficitas siekė 11 taškų (16:27).

Antrojo kėlinio pradžioje Marquis Wright pradėjo spurtą (18:27), kurį pratęsė Regimantas Miniotas (6 taškai) ir Justinas Jogminas. Iš „Šiaulių“ dviženklio pranašumo teliko 3 taškai (27:30). Bet vieno spurto buvo per mažai. Svečiai atsakė galingai ir padidino skirtumą iki 9 taškų (31:40), o likus iki antrojo kėlinio pabaigos apie 1,5 min. „Šiaulių“ persvara vėl buvo dviženklė (41:52). Per likusį laiką Einaras Tubutis ir Regimantas Miniotas sumažino savo komandos taškų deficitą iki 7 taškų (45:52).

Trečiojo kėlinio pradžioje Manto Šerniaus auklėtiniai dar kartą surengė spurtą ir greitai sumažino skirtumą iki 2 taškų (54:56). „Šiaulių“ strategas paėmė minutės pertraukėlę, bet tai nesustabdė Prienų komandos ir šį kartą iniciatyva žaidime buvo perimta. Egidijus Dimša ir Marquis Wright ne tik išlygino rezultatą  (56:56), bet ir persvėrė rezultatą (62:56). Justinas Jogminas padidino „CBet“ persvarą iki 8 taškų (64:56). Deja, keletas neteisingų sprendimų puolime leido svečiams grįžti į žaidimą ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 3 taškai (69:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Justinas Jogminas ir Marquis Wright įsūdė tris tolimus metimus ir Manto Šerniaus auklėtiniai įgijo 12 taškų pranašumą (78:66).

Bet „Šiauliai“ nesiruošė stebėti žaidimo iš šalies ir likus iki rungtynių pabaigos apie 4,5 min. sumažino atsilikimą iki 4 taškų (86:82). Vėl puolime „madas“ rodė Marquis Wright ir Justinas Jogminas, kurie padidino komandos persvarą iki 8 taškų (92:84).

Per paskutinę minutę abi komandos daug klydo. „Šiauliai“ sumažino skirtumą iki 5 taškų (92:87).

Tašką rungtynėse padėjo savo pirmuosius taškus pelnęs Dominykas Domarkas. Įžaidėjas realizavo du baudos metimus ir užtvirtino komandos pergalę (94:87).