Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkų revanšas VDU studentams – pergalė 20 taškų skirtumu ir pelnyti 104 taškai

Kovo 13 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai savo namų arenoje su kaupu atsirevanšavo Kauno VDU studentams už pralaimėjimą Kaune (104:84). Tik pradžioje pirmavę studentai visas rungtynes kvėpavo Pauliaus Ivanausko auklėtiniams į nugarą ir neleido nė minutės atsipalaiduoti. Kai tik Prienų komanda įgydavo dviženklį pranašumą, kauniečiai sumažindavo skirtumą iki 5 taškų. Ir tai buvo ne vienas kartas per rungtynes. Visgi, Pauliaus Ivanausko auklėtiniai neleido varžovams perimti iniciatyvos ir iškovojo devintą pergalę RKL A diviziono čempionate.

„CBet-KKSC“ – VDU 104:84 (22:17, 32:25, 21:25, 29:17)

IMGP4585

VDU studentai pirmieji pelnė taškus (0:2). Barto Aleksandravičiaus bandymas persverti rezultatą tolimu metimu nebuvo sėkmingas ir svečiai po kitos atakos pirmavo 5 taškais (0:5). Mantas Gūžys sušvelnino rezultatą (2:5), o po Tomo Janušausko baudos metimo bei Manto Gūžio ir Arno Tilindės dvitaškių Prienų komanda išlygino rezultatą (7:7). Mantvydo Gečionio iš eilės pelnyti 5 taškai ir Barto Aleksandravičiaus taiklūs baudos metimai leido „CBet-KKSC“ įgyti 7 taškų persvarą (14:7). Į studentų tritaškį Arnas Tilindė atsakė dviem sėkmingomis atakomis ir aikštelės šeimininkai pirmavo 8 taškais (18:10). Tiesa, svečiai labai greitai sumažino atsilikimą iki 3 taškų 18:15). Bet Pauliaus Ivanausko auklėtiniai neleido studentams perimti iniciatyvos ir po pirmojo kėlinio išsaugojo 5 taškų pranašumą (22:17).

Antrojo kėlinio pradžioje Prienų komanda po dviejų iš eilės Raimundo Gerbutavičiaus tolimų metimų įgijo 9 taškų pranašumą (30:21). Kauniečiai sumažino skirtumą iki 5 taškų (30:25), bet po Manto Gūžio perimto kamuolio „CBet-KKSC“ vėl pirmavo 9 taškais (34:25). Po Barto Aleksandravičiaus dviejų taškų (36:25) VDU komanda paėmė minutės pertraukėlę. Mantvydo Gečionio dvitaškis iš tolimos distancijos padidino Prienų komandos persvarą iki 13 taškų (38:25). VDU studentai nebuvo linkę būti stebėtojais aikštelėje ir vėl sumažino atsilikimą iki 5 taškų (40:35). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. komandas skyrė tie patys 5 taškai (44:39).

Ir tada aikštelės šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir atkūrė 13 taškų pranašumą (52:39). Kėlinio pabaigoje į VDU tritaškį Mantvydas Gečionis atsakė taikliais metimais ir po dviejų kėlinių Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pirmavo 12 taškų skirtumu (54:42).

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (56:44). Prienų komanda apsigynė ir vienoje atakoje privertė varžovus prasižengti 4 kartus, o Tomas Janušauskas stojo prie baudų linijos. Abu metimai buvo taiklūs (58:44). Dar po vienos sėkmingos Prienų atakos (60:44) VDU komanda paėmė minutės pertraukėlę. Po jos į aikštelės šeimininkų krepšį krito du tritaškiai (60:50), kurie privertė sunerimti „CBet-KKSC“ strategą. Tai padėjo ir po sėkmingų atakų komandas skyrė 14 taškų (64;50). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. iš Prienų dviženklio pranašumo vėl liko tik 5 taškai (66:61). Į savo rankas iniciatyvą paėmęs Gediminas Maceina grąžino komandai dviženklį pranašumą (71:61). Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliais metimais ir po trijų kėlinių Prienų komandos pranašumas siekė 8 taškus (75:67).

Ketvirtojo kėlinio pradžią vėl sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai. Raimundo Gerbutavičiaus, Gedimino Maceinos ir Manto Gūžio taiklūs metimai padėjo komandai įgyti 17 taškų persvarą (86:69). Kai varžovai sumažino atsilikimą iki 10 taškų (90:80), Paulius Ivanauskas paėmė minutės pertraukėlę. Po jos Mantvydo Gečionio ir Manto Gūžio tolimos bombos padidino Prienų komandos persvarą iki 16 taškų (96:80). Visi VDU studentų bandymai perimti iniciatyvą taip ir liko neįgyvendinti. „CBet-KKSC“ krepšininkams pavyko revanšas  už pralaimėjimą Kaune su kaupu. Rungtynės pasibaigė rezultatu 104:84.