„CBet-KKSC“ permainingoje kovoje išplėšė pirmąją sezono pergalę

Lapkričio 20 d. bus įrašyta į Prienų „CBet-KKSC“ sezono metraštį kaip pirmosios pergalės diena. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai Plungėje įtemptoje ir permainingoje kovoje sugebėjo palaužti „Olimpo“ komandą (79:83). Ne vieną kartą prieniškiai grįždavo į žaidimą, ne vieną kartą patys pirmavo, bet viskas išsisprendė ketvirtajame kėlinyje. „CBet-KKSC“ komanda, vedama Arno Tilindės, išsiveržė į priekį (67:73), vėliau trims minutėms prarado iniciatyvą (76:75), bet grįžo į žaidimą ir išplėšė pirmąją pergalę sezone (79:83).

Neabejotini komandos lyderiai buvo Arnas Tilindė (29 taškai, 11 atkovotų kamuolių), Gediminas Maceina (20), Mantvydas Gečionis (17) ir Tomas Janušauskas (10).

„Olimpas“ – „CBet-KKSC“  79:83 (21:16, 24:28, 20:19, 14:20)

IMGP7999

Rungtynių pradžią geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir įgijo 4 taškų persvarą (10:6). Mantvydo Gečionio tritaškis iš „Olimpo“ pranašumo paliko tik vieną tašką (10:9). Po Arno Tilindės baudos metimų „CBet-KKSC“ laikinai išsiveržė į priekį (10:11). Likus iki kėlinio pabaigos apie minutei rezultatas buvo lygus (16:16), bet kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai pelnė 5 taškus be atsako ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 21:16.

IMGP8296

Antrojo kėlinio pradžioje „Olimpas“ padidino savo pranašumą iki 7 taškų (27:20). Gediminas Maceina sėkmingai užbaigė dvi atakas iš eilės ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (27:24).

Deja, perimti iniciatyvos nepavyko ir Plungės komanda atkūrė 7 taškų persvarą (37:30), o likus iki kėlinio pabaigos apie minutei komandas skyrė 9 taškai (45:36). Tiesa, šį kartą Pauliaus Ivanausko auklėtiniai laimėjo minutės atkarpą 8:0 ir po dviejų kėlinių „CBet-KKSC“ taškų deficitas buvo tik vienas taškas (45:44). Prienų komandos spurtą organizavo Gediminas Maceina (3 taškai) ir Mantvydas Gečionis (5 taškai).

Trečiojo kėlinio pradžioje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pratęsė savo spurtą, kurį pradėjo antrojo kėlinio pabaigoje. Gediminas Maceina pelnė du taškus, Tomas Janušauskas sėkmingai užbaigė 3 atakas, o Mantvydas Gečionis įsūdė tritaškį ir Prienų komanda susikrovė 6 taškų persvarą (49:55).  Deja, po gražios pradžios komanda nugrimzdo į trijų minučių letargo miegą ir aikštelės šeimininkai vėl nubėgo į priekį (63:57). Bet kėlinio pabaiga eilinį kartą priklausė „CBet-KKSC“ ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 2 taškai (65:63).

Ketvirtajame kėlinyje pradėjo kartotis trečiojo kėlinio scenarijus. Tikrą šou puolime surengęs Arnas Tilindė padėjo komandai įgyti 6 taškų persvarą (67:73). Aikštelės šeimininkai eilinį kartą panaikino skirtumą ir išėjo į priekį (76:75). Bet šį kartą jų žygis buvo sustabdytas. Gediminas Maceina ir Mantvydas Gečionis perėmė iniciatyvą iš Arno Tilindės ir neleido Plungės komandai jos perimti. Agresyvus žaidimas puolime dažnai leisdavo pelnyti lengvus taškus nuo baudos linijos ir tai lėmė „CBet-KKSC“ pergalę (79:83).