•  

     

     

     

     

„CBet-KKSC“ nesugebėjo stoti į pergalių kelią

IMGP9113

kvitrina.com

Penktadienį Plungėje Prienų „CBet“ krepšininkai RKL čempionate iškovojo pirmąją šio sezono pergalę. O šeštadienį savo aikštelėje priėmė komandą iš Kretingos. Savos sienos turėjo padėti Pauliaus Ivanausko auklėtiniams stoti į pergalių kelią.

Šiose rungtynėse buvo visko – ir gerų atkarpų, ir prastų, bet nebuvo pergalės (77:82). Pasiekti jos nepadėjo ir Gedimino Maceinos (27 taškai), ir Arno Tilindės (25)  pastangos. Jie abu pelnė 52 taškus, bet kiti komandos draugai prisidėjo nepakankamai. Labai trūko rezultatyvaus Mantvydo Gečionio žaidimo. Vienas komandos lyderių pelnė 7 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkams žaidimas nesiklijavo ir svečiai įgijo 10 taškų persvarą (7:17). Visgi, prieniškiams pavyko sumažinti skirtumą ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė 6 taškai (19:25).

Antrojo kėlinio pradžioje iniciatyvos ėmėsi Gediminas Maceina. Jis rezultatyviai užbaigė 4 atakas iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (30:33). O dar po kelių atakų persvėrė rezultatą savo komandos naudai (36:35). Kėlinio pabaigoje estafetę puolime perėmęs Arnas Tilindė padidino persvarą iki 5 taškų (42:37). Bet paskutinėmis kėlinio akimirkomis svečiai panaikino aikštelės šeimininkų pranašumą ir po dviejų kėlinių buvo lygybė (42:42).

Trečiojo kėlinio pradžioje prieniškiai dar išlaikydavo iniciatyvą savo rankose (51:47), bet vėliau ją perėmė svečiai ir po trijų kėlinių įgijo 4 taškų persvarą (59:63).

Deja, ketvirtajame kėlinyje susigrąžinti iniciatyvos aikštelės šeimininkams taip ir nepavyko. Likus iki rungtynių pabaigos apie 1,5 min. komandas skyrė tik 2 taškai (71:73), o rungtynės pasibaigė rezultatu 77:82.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti