„CBet-KKSC“ krito ir Kėdainiuose

IMGP5098

Spalio 31 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkų išvyka į Kėdainius vėl buvo nesėkminga. Komanda prastai pradėjusi rungtynes (25:10) rimtai įklimpo jau antrojo kėlinio pradžioje (40:16). Tiesa, trečiajame kėlinyje pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (63:56), bet tai ir buvo viskas, ką pavyko nuveikti šiose rungtynėse. Mačas baigėsi ryškia aikštelės šeimininkų pergale (96:77).

Rungtynes Kėdainiuose Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pradėjo tragiškai ir iš karto gavo 7 taškų deficitą (7:0). Į keturis Gedimino Maceinos taškus aikštelės šeimininkai atsakė aštuoniais ir įgijo 11 taškų persvarą (15:4). G. Maceina sėkmingai užbaigė dar vieną ataką, Arnas Tilindė pataikė tritaškį (15:9). Deja, varžovai pelnė 4 taškus (23:9) ir padidino savo persvarą iki 14 taškų, o pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 25:10.

Antrajame kėlinyje „CBet-KKSC“ žaidimas toliau nesiklijavo. Jam įpusėjus Kėdainių komanda turėjo 24 taškų pranašumą (40:16). Situacija pradėjo šiek tiek taisytis po 7 iš eilės pelnytų Arno Tilindės taškų (40:23). Likus iki kėlinio pabaigos apie minutei komandas skyrė 16 taškų (46:30). Kėlinio pabaigoje buvo apsikeista taikliais metimais ir po dviejų kėlinių skirtumas siekė 16 taškų (48:32).

Trečiajame kėlinyje situacija lyg pradėjo taisytis ir Pauliaus Ivanausko auklėtiniai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 7 taškų (63:56). Deja, pasiekti daugiau nepavyko (71:60). Ketvirtajame kėlinyje situacijos pagerinti irgi nepavyko. Vienu metu komandas vėl skyrė tik 10 taškų (80:70), bet rungtynės pasibaigė 19 taškų skirtumu (96:77).

Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės. Gediminas Maceina pelnė 22 taškus, Arnas Tilindė – 19, Raimundas Gerbutavičius – 12, Mantas Gužys – 11.

Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pralaimėjo kovą po krepšiais (33/48), prastai pataikydavo. Žaidime pataikymas tesiekė 39 procentus.