„CBet-KKSC“ krepšininkai nesugebėjo gero žaidimo paversti pergale

IMGP7978

Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai RKL čempionate patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės. Šį kartą Pauliaus Ivanausko auklėtiniai turėjo pripažinti Biržų komandos pranašumą (82:88).  Reikia pasakyti, jog šiose rungtynėse prieniškiai buvo verti pergalės ir tik prastai (netaiklūs metimai iš po krepšio, klaidos puolime ir gynyboje) sužaistos penkios paskutinės rungtynių minutės leido turnyrinės lentelės lyderiams laimėti.

Pauliaus Ivanausko auklėtiniai gerai pradėjo rungtynes. Nors komandai nepavykdavo apsiginti nuo varžovų tritaškių, rezultatas buvo apylygis. Tik pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai įgijo 5 taškų persvarą (18:23). Antrajame kėlinyje situacija pradėjo keistis. Prienų komanda perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių jau pirmavo (40:39). Trečiajame kėlinyje prieniškiai toliau laikė žaidimo gijas savo rankose ir po trijų kėlinių pirmavo keturiais taškais (62:58).

Deja, situacija pradėjo keistis ketvirtojo kėlinio antroje pusėje (76:75). Kelios nerezultatyvios atakos ir prarasti kamuoliai leido svečiams įgyti 10 taškų persvarą (76:86). Gediminas Maceina pelnė du tritaškius iš eilės (82:86). Deja, bet šis gelbėjimo planas nepavyko ir rungtynės buvo pralaimėtos (82:88).

Gediminas Maceina pelnė 26 taškus, Mantvydas Gečionis – 15, Arnas Tilindė – 11 (10 atkovotų kamuolių).