• baneris_468x120prienuspauda

     

     

     

     

„CBet-KKSC“ komanda šiame sezone žais RKL „A“ divizione

IMGP7546 2

kvitrina.com

Stakliškių sporto klubo bei krepšinio komandos „CBet-KKSC“ vadovas Rimas Katukevičius pranešė naujieną, jog 6 sezonus RKL „B“ divizione žaidusi komanda 2020–2021 m. sezone rungtyniaus RKL „A“ divizione. Anot komandos vadovo, suburta tik iš mūsų krašto žaidėjų ekipa parodė, jog turi potencialo ir, pasitaikius galimybei, nutarta pereiti į RKL stipriausiųjų divizioną. 

Galimybė atsirado, kai ten atsirado laisva vieta ir komandai buvo pasiūlyta ją užimti. Tiesa, perėjimas tapo realus tik po to, kai Kauno „Atletas“ nutarė perleisti Stakliškių sporto klubui licenciją žaisti „A“ divizione. Tarp klubų yra pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. 

R. Katukevičiaus teigimu, perėjimas į aukštesnį divizioną tapo galimas, nes klube atsirado finansinis stabilumas, kurį užtikrina Prienų rajono savivaldybė ir privatūs rėmėjai. 

Pasak klubo vadovo, treniruotėse dalyvauja 20 krepšininkų. Praeito sezono sudėtis buvo išsaugota ir prisidėjo dar du žaidėjai. Komanda treniruojasi 3 kartus per savaitę.

R. Katukevičius pabrėžė, jog RKL komandos formavimas iš vietinių žaidėjų – tai krepšinio piramidės sukūrimas ir galimybė krašto jaunimui tobulėti. 

Klubo vadovas, kalbėdamas apie tikslus naujajame sezone, pasakė, jog pirmiausiai komanda turi įsitvirtinti „A“ divizione, o jau sezono eiga parodys, ar reikės tikslus koreguoti.

Primename, jog Ričardo Maceinos ir Manto Jančiausko auklėtinis Ernestas Mankauskas, kuris 4 sezonus atstovavo RKL žaidžiančiai komandai ir buvo vienas iš lyderių, šiuo metu sėkmingai atstovauja „CBet“ ekipai, kuri rungtyniauja LKL. „CBet“ komandos sąrašuose yra dar vienas Prienų krepšinio auklėtinis – Elvinas Žemaitis. 

RKL čempionatas prasidės spalio 19 d.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti