„CBet-KKSC“ banguotose rungtynėse sėkmingai susitvarkė su vienu „A” pogrupio lyderių

IMGP8527

Vasario 7 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono namų rungtynes su vienu iš „A“ pogrupio lyderių – „Jurbarko“ komanda. Žaidimas bangavo, bet aikštelės šeimininkai stengėsi kontroliuoti rungtynių eigą ir jiems tai pavyko. Po apylygės kovos pirmoje pirmojo kėlinio pusėje antroje svečiai įgijo 3 taškų pranašumą (9:12), bet Pauliaus Ivanausko auklėtiniai susitvarkė su atsiradusia įtampa ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (16:16). Antrajame kėlinyje „CBet-KKSC“ krepšininkai iškart šovė į priekį (21:17). Svečiai pataikė dvitaškį (21:19), o aikštelės šeimininkai, komandos kapitono Manto Jančiausko (7 taškai) vedami, galingai spurtavo ir iškart įgijo 14 taškų persvarą (33:19). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 11 taškų (37:26). Trečiajame kėlinyje Prienų komanda sėkmingai kontroliavo žaidimo eigą (54:40), bet tada gavo skausmingą smūgį ir po trijų kėlinių iš dviženklės persvaros liko tik du taškai (56:54).

Visgi, ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai sužaidė užtikrintai ir atkūrė dviženklį pranašumą (73:60). Per likusį laiką jokių permainų neįvyko ir „CBet-KKSC“ komanda iškovojo pergalę 9 taškų skirtumu (77:68).

Kiekviename kėlinyje komandoje atsirasdavo atskiri lyderiai. Pirmajame blykstelėjo Dominykas Jurgelionis, antrajame – Mantas Jančiauskas, trečiajame – Arnas Tilindė, ketvirtajame aikštelėje šeimininkavo muškietininkų trijulė – Mantvydas Gečionis, Ernestas Mankauskas ir Tomas Janušauskas.

Kaip įprasta, daugiausiai taškų į varžovų krepšį įmetė Arnas Tilindė (17, 8 atkovoti kamuoliai). Mantvydo Gečionio sąskaitoje 15 taškų (5 rezultatyvūs perdavimai). Ernestas Mankauskas, kuris buvo tausojamas „CBet“ treniruotėms, pelnė 13 taškų, Mantas Jančiauskas – 10, o po savo krepšiu karaliavęs (13 atkovotų kamuolių) Tomas Janušauskas – 7.

IMGP8315

Po šios pergalės Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pakilo į trečiąją „B“ pogrupio turnyrinės lentelės vietą.