Prienų krepšininkai du kartus grįžo į žaidimą, bet rezultato svyravimo karuselė buvo palankesnė Utenos komandai

IMGP5612

Gegužės 7 d. Prienų „CBet“ krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje rungtynėse su Utenos „Juventus“ komanda parodė, kad moka kovoti, ir netgi du kartus grįžo į žaidimą po turėto 16 taškų deficito, bet trečiajam neturėjo nei jėgų, nei laiko (94:108).  Tiesa, ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas eilinį kartą buvo lygus (88:88).

Susirinkę žiūrovai padėkojo komandai už gražų žaidimą ir parodytą charakterį.

Mindaugas Sušinskas pelnė 23 taškus, Emmanuel Lecomte – 21, Ignas Sargiūnas – 21, Simas Jarumbauskas – 10. Komandai aiškiai trūko Dominyko Domarko taškų, kuris pelnė tik 2 taškus ir pataikė vieną metimą iš septynių. Komandą pražudė klaidos, kurių buvo padaryta net 25. Deja, net 8 kartus puolime suklydo „Manu“.

„CBet“ – „Juventus“ 94:108 (16:32, 29:22,29:20, 19:34)

Rungtynės su „Juventus“ prasidėjo „CBet“ komandos „tylaus protesto“ ataka. Dominykas Domarkas pralaikė kamuolį visas 24 sek. Atakos nebuvo.
Pirmą žaidybinę ataką surengė Utenos krepšininkai, bet Manto Šerniaus auklėtiniai apsigynė. Po Martyno Pacevičiaus ir Mindaugo Sušinsko taškų Prienų komanda net pirmavo 3 taškais (5:2). Deja, svečiai atsakė spurtu 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (5:12). Toliau situacija tik liūdnėjo. Į pavienius „CBet“ taškus „Juventus“ atsakinėjo salvėmis ir iki antrojo kėlinio pradžios sukrovė 16 taškų pranašumą (16:32).

IMGP5278

Antrojo kėlinio pradžioje Prienų komanda pradėjo rodyti atsigavimo ženklus. Per pirmąsias dvi kėlinio minutes Simas Jarumbauskas, Dominykas Domarkas ir Rokas Gadiliauskas sumažino atsilikimą iki 13 taškų (22:35). Po kelių atakų Einaro Tubučio pelnytas tritaškis sumažino skirtumą tarp komandų iki 10 taškų (27:37). Likus iki kėlinio pabaigos apie 4,5 min. Mindaugas Sušinskas iš ryškios „Juventus“ persvaros paliko tik 7 taškus (32:39). Deja, keletas Prienų komandos klaidų puolime leido Utenos krepšininkams susigrąžinti dviženklę persvarą (34:45). „Manu“ tritaškis ir „CBet“ taškų deficitas sumažėjo iki 8 taškų (37:45). Kai svečiai atkūrė 10 taškų pranašumą, Mantas Šernius sukvietė vyrus pasikalbėti. Tiesa, „Manu“ klaida vėl pakišo koją ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 12 taškų (42:54). „Manu“ ištaisė savo paklydimą ir sumetė 3 baudos metimus (45:54). Antrasis kėlinys buvo laimėtas 7 taškų skirtumu (29:22) ir suteikė vilčių, jog komanda pasiruošusi kovoti dėl pergalės.

Nors „Manu“ trečiojo kėlinio pradžioje sumažino atsilikimą dar dviem taškais (47:54), „Juventus“ krepšininkai labai greitai vėl „pabėgo“ ir padidino savo kraitį iki 16 taškų (47:63). Toks šaltas dušas neišmušė Manto Šerniaus auklėtinių iš vėžių. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 11 taškų (57:48), o po  Einaro Tubučio perimto kamuolio Prienų komandai iki varžovų trūko tik dviejų metimų (64:68). Likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. iš dviženklės Utenos komandos persvaros liko vienas taškas (70:71). Simas Jarumbauskas ir Ignas Sargiūnas taikliais metimais išvedė Prienų komandą į priekį (74:71). Deja, išlaikyti persvarą iki kėlinio pabaigos nepavyko ir prieš lemiamą kėlinį švieslentėje švietė lygybė (74:74).

IMGP5354

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Utenos komanda įgijo 6 taškų pranašumą (80:86). Prienų krepšininkai dar kartą panaikino atsilikimą (88:88). Bet per likusias 5 min. „CBet“ krepšininkai neatlaikė įtampos, pasipylė klaidos ir Utenos komanda greitojo traukinio greičiu nuvažiavo į priekį (92:108). Ignas Sargiūnas pataikė baudos metimus (94:108) ir viskas. Rungtynių laikas ištekėjo.