„CBet“ grįžo į žaidimą Panevėžyje, bet suteikta galimybe laimėti nepasinaudojo

Gelbėkit vaikus

IMGP3712

Sausio 25 d. Prienų „CBet“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato išvykos rungtynes su Panevėžio „Lietkabeliu“, kurį neseniai namuose buvo įveikę. Deja, šios dienos susitikime komandai dėl ligų negalėjo padėti Vaidas Čepukaitis ir Lukas Uleckas. Prieniškiai po neblogai sužaisto pirmojo kėlinio (19:18) antrajame visiškai iškrito iš žaidimo (25:9), trečiajame sugebėjo jį subalansuoti, ketvirtajame grįžo į žaidimą (56:51), bet dėl prastų sprendimų puolime suteikta galimybe nepasinaudojo ir pralaimėjo aikštelės šeimininkams 14 taškų skirtumu (76:62). Geras rungtynes sužaidė Regimantas Miniotas. Jo sąskaitoje 18 taškų. Laurynas Birutis pelnė 11 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, 10 taškų į varžovų krepšį įmetė Arnas Velička, bet suklydo 6 kartus.

Pirmajame kėlinyje Manto Šerniaus auklėtiniai buvo neblogi. Jie neleido aikštelės šeimininkams diktuoti savo sąlygų ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik vienas taškas (19:18). Deja, nors antrojo kėlinio pradžioje po Regimanto Minioto dvitaškio Prienų komanda išsiveržė į priekį (19:20), tolimesnis komandos žaidimas neatlaiko kritikos. „Lietkabelis“ pradėjo tolti ir po dviejų kėlinių susikrovė 17 taškų persvarą (44:27).

Šį sezoną „CBet“ antrąją rungtynių pusę dažniausiai žaidžia geriau ir šiame mače tokia išvada iš dalies pasitvirtino. Trečiajame kėlinyje Prienų komanda atgimė, laimėjo kėlinį penkiais taškais ir po trijų kėlinių turėjo 12 taškų deficitą (56:44).

Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ spurtavo 7:0 (56:51) ir grįžo į žaidimą. Deja, antroje kėlinio pusėje pratęsti spurtą nepavyko – dėl akivaizdžiai prastų sprendimų puolime situacija nebuvo pasinaudota. „Lietkabelis“ pradėjo pataikyti ir revanšavo Prienų komandai, laimėdamas rungtynes rezultatu 76:62.