•  

     

     

     

     

„CBet“ buvo pažemintas savo žiūrovų akivaizdoje

IMGP7340

kvitrina.com

Lapkričio 2 d. Prienų „CBet“ krepšininkai buvo pažeminti savo sirgalių akivaizdoje. Aikštelės šeimininkų skriaudike tapo Klaipėdos „Neptūno“ komanda, kuri „sumindė“, „sutraiškė“ Manto Šermiaus auklėtinius 42 taškų skirtumu (59:101).

Jei už žaidimą pirmoje rungtynių pusėje dar buvo galima aikštelės šeimininkams parašyti trejetą, tai už žaidimą po didžiosios pertraukos net ir dvejeto gaila. Nes komandinės dvasios „CBet“ žaidime nebuvo rasta. Arno Veličkos asmeninė statistika (20 taškų, pramesti 5 baudiniai, 2 klaidos) neatsvėrė jo, kaip įžaidėjo, kuris sugebėjo atlikti tik 2 rezultatyvius perdavimus, nuopelnų. 11 taškų pelnė Karolis Guščikas.

̇„CBet“ – „Neptūnas“ 59:101 (18:23, 22:28, 5:25, 14:25)

IMGP7375

Rungtynių eiga

Rungtynės prasidėjo „Neptūno“ taškais (0:2). Arnas Velička atsakė taikliu tritaškiu (2:3). Svečiai sėkmingai užbaigė dvi atakas (3:6). Tiesa, aikštelės šeimininkai spurtavo 6:0 ir įgijo dviejų taškų persvarą (9:7). Deja, pirmieji pranašumo daigai nesudygo. „Neptūnas“ parbloškė „CBet“ tolimais metimais ir likus iki kėlinio pabaigos apie 2,5 min. pirmavo 10 taškų skirtumu (11:21). Visgi, Manto Šerniaus auklėtiniams pavyko iki kėlinio pabaigos sumažinti skirtumą iki 5 taškų (18:23).

Antrojo kėlinio pradžioje po Mindaugo Lukauskio tritaškio komandas skyrė tik 2 taškai (21:23). Bet pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus ir „CBet“ vėl leido svečiams smagintis iš tolimų distancijų. Per pirmas 3 antrojo kėlinio minutes Prienų komanda „sumedžiojo“ 11 taškų deficitą (23:34). Per likusį laiką aikštelės šeimininkams nepavyko sustyguoti savo veiksmų ir sumažinti atsilikimo nepavyko. Tiesa, likus iki kėlinio pabaigos apie 20 sek. po Luko Ulecko tritaškio komandas skyrė 8 taškai (40:48), bet Prienų krepšininkai nesugebėjo apginti savo krepšio ir paskutinę kėlinio sekundę „Neptūnas“ pataikė tritaškį (40:51)

Komentaras

Pirmoje rungtynių pusėje atrodė, jog Prienų komandoje aikštelėje žaidžia tik vienas žaidėjas – Arnas Velička. Taip, jis pelnė 15 taškų, bet prametė 4 baudas ir 2 kartus suklydo.

Pažeminimas laukė po didžiosios pertraukos

Kai „CBet“ krepšininkai po dviejų kėlinių išėjo į rūbinę turėdami 11 taškų skirtumą, Prienų sirgaliai, kaip jau tapo įprasta,  tikėjosi komandos atsigavimo. Deja, šį kartą Manto Šerniaus auklėtiniai po didžiosios pertraukos atrodė siaubingai. Komandinio žaidimo nebuvo rasta. Kiekvienas žaidėjas bandė tvarkytis aikštelėje asmeniškai. Jei pirmoje pusėje tai lietė Arną Veličką, tai antroje jo liga susirgo ir kiti žaidėjai.

Trečiajame kėlinyje Prienų komanda išėjo į aikštelę lyg turėdama 30 taškų persvarą ir šaudė iš visų padėčių pro šalį. Varžovų krepšį aplankė tik keli metimai, o komanda sukrapštė vos 5 taškus. Užtat „Neptūnas“ skraidė lyg ant sparnų. Pažadinti Prienų komandą nepavyko ir strategui Mantui Šerniui. Kėliniui įpusėjus „Neptūnas“ jau turėjo 20 taškų (45:65) persvarą, kėlinys buvo pralaimėtas 31 tašku (45:76).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkams pavieniais veiksmais pavyko sumažinti atsilikimą iki 27 taškų (51:78), bet per keletą minučių svečių persvara šoktelėjo iki 35 taškų (51:86). Prienų komandos žaidėjai buvo neatpažįstami. Ir tai patvirtino rezultatas, kuriuo buvo pralaimėta (59:101).

42 taškai. Tikra gėda.  Bet dar didesnė bėda ta, jog po rungtynių ne visi žaidėjai pergyveno dėl tokio žeminančio pralaimėjimo.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti