„CBet“ antrą kartą per sezoną palaužė „Lietkabelį“

Sausio 6 d. Prienų „CBet“ krepšininkai „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse antrą kartą susitiko su Panevėžio „Lietkabeliu“ ir antrą kartą įveikė vienus iš čempionato lyderių (93:78).

Prienų komanda laimėjo visus kėlinius (26:24, 23:18, 24:20, 20:16). Tokio solidaus komandos žaidimo nebuvo seniai. Visi aikštelėje pabuvę žaidėjai pelnė taškus. Net penki į varžovų krepšį įmetė dviženkles taškų sumas. Mindaugo Sušinsko sąskaitoje 19 taškų (7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), Marquis Wright pelnė 15 taškų (7 rezultatyvūs perdavimai). Po 14 taškų į pergalingą taškų krepšelių pridėjo Dominykas Domarkas ir Tom Digbeu. Einaras Tubutis įmetė 11 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 blokus.

Manto Šerniaus auklėtiniai pataikė 16 tritaškių iš 27, padarė tik 12 klaidų, blokavo 5 varžovų metimus.

IMGP0647

Rungtynių  eiga

„Lietkabelis“ pirmas pelno taškus (0:2). Marquis Wright gražiu prasiveržimu rezultatą išlygina (2:2). Į svečių pelnytą tritaškį „CBet“ atsakė dviem sėkmingoms atakom, kurias užbaigę Dominykas Domarkas ir Einaras Tubutis (6:5). Pirmą tolimą metimą pataikęs Dominykas Domarkas leido komandai pirmauti (9:7).  „Lietkabelis“ spurtavo 5:0 (9:12). Bet svečiams pabėgti nepavyko. Marquis Wright pakeitęs Ernestas Mankauskas gavęs kamuolį prie tritaškio linijos, drąsiai metė ir išlygino rezultatą (12:12). Būtent po šio tritaškio Prienų komanda pradėjo jau savo spurtą ir įgijo 7 taškų pranašumą (19:12). „Lietkabelis“ sumažino skirtumą iki 3 taškų (19:16). Dominykas Domarkas užbaigė aikštelės šeimininkų ataką tolimu metimu (22:16). Likus

Iki pirmojo kėlinio vienai minutei „CBet“ pirmavo 5 taškais (24:19). Deja, po pirmojo kėlinio Manto Šerniaus auklėtiniai turėjo tik dviejų taškų persvarą (26:24).

IMGP0572

Antrojo kėlinio pradžioje Mindaugas Sušinskas ir Simas Jarumbauskas pelnė po tritaškį ir Prienų komanda įgijo 8 taškų persvarą (32:24). Kėliniui įpusėjus „CBet“ krepšininkai jau turėjo 13 taškų pranašumą (41:28). Toks aikštelės šeimininkų spurtas privertė „Lietkabelio“ strategą paimti minutę. Ir svečiai atsigavo. Prienų  komandos persvarą ištirpo iki keturių taškų (44:40).

Mindaugas Sušinskas pelnė dvitaškį, paskui tritaškį ir po dviejų kėlinių „CBet“ pirmavo 7 taškais (49:42).

Trečiojo kėlinio pradžioje į „Lietkabelio“ tritaškį (49:45) „CBet“ atsakė visą tolimų metimų salve. Marquis Wright (1) ir Dominykas Domarkas (2) tritaškių šūviai padidino aikštelės šeimininkų pranašumą iki 13 taškų (58:45). Bet vėl, kaip ir antrajame kėlinyje, solidi persvara labai greitai ištirpo iki 3 taškų (63:60). Mantas Šernius neiškentė ir paprašė minutės pertraukėlę. Situacija pradėjo taisytis. Mindaugo Sušinsko ir Einaro Tubučio dvitaškiai padidino skirtumą iki 7 taškų (67:60). Per likusias trečiojo kėlinio dvi minutes aikštelėje karaliavo Tom Digbeu. Jis du kartus stojo prie baudos linijos, o kėlinio pabaigoje įsūdė tritaškį ir prieš lemiamą kėlinį Manto Šerniaus auklėtiniai pirmavo dviženkliu pranašumu (73:62).

IMGP0766

Ketvirtas kėlinys vėl prasidėjo tikslias „CBet“ tolimais metimais (79:64) ir įgijo didžiausią persvarą. Ir kaip nesistengė svečiai perlaužti rungtynių eigą prieniškiai jiems neleido tai padaryti. Tiesa, už penkias asmenines pražangas aikštelę turėjo  palikti vienas iš Prienų komandos lyderių Dominykas Domarkas. Po jo  lyderio vaidmens ėmėsi Marquis Wright. Įžaidėjas pelnė 8 taškus ir leido komandai išlaikyti dviženklį pranašumą (89:74). Einaro Tubučio paskutiniai šiose rungtynėse keturi taškai padėjo išlaikyti 15 taškų pranašumą (93:78).

Prienų „CBet“ krepšininkai antrą kartą šiame sezone palaužė „Lietkabelį“.