Buvusiai Birštono PSPC vadovei pasiūlyta grąžinti apie 5000 eurų išmokėto atlyginimo

Gelbėkit vaikus

2142557_1-536x301

Vacys Staknys

Birštono PSPC finansinių ataskaitų auditas atskleidė nemažai trūkumų pirminio sveikatos priežiūros centro veikloje, ypač vadovo.
Po balandžio 30 d. Tarybos posėdžio vykusioje spaudos konferencijoje savivaldybės vadovė Nijolė Dirginčienė išvardino keletą problemų, kurios ir padarė įtaką buvusios Birštono PSPC direktorės Daivos Citvarienės sprendimui pasitraukti iš vadovo posto savo noru. Spaudos konferencijos metu paaiškėjo, jog D. Citvarienė ne tik prastai tvarkė viešųjų pirkimų dokumentus, bet ir pati asmeniškai sau parašė įsakymą dirbti šeimos gydytoja ir gavo už papildomą darbą apie 5000 eurų atlyginimo.

dsc_2118

Merė Nijolė Dirginčienė, kalbėdama apie direktorės papildomą darbą, pažymėjo, jog faktiškai D. Citvarienė minimus pinigus uždirbo, bet viršijo įgaliojimus išleidusi tokį įsakymą, nes dirbti papildomai, suderinus grafikus, galėjo leisti tik meras.

Savivaldybės vadovė paklausta, ar buvusiai įstaigos vadovei teks grąžinti išmokėtas jai lėšas už papildomą darbą, kurį jinai dirbo neturėdama tam teisėto potvarkio, paminėjo, kad tai buvo pasiūlyta padaryti. Iš merės N. Dirginčienės atsakymo galima buvo suprasti, jog D. Citvarienė tokio pažado nedavė. Nesumokėjus geranoriškai, savivaldybės atstovai paminėjo, jog galimas ir teisinis kelias.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti