Broliai Knyšiai svariai prisidėjo prie „Olimpo“ pergalės

Lapkričio 17 d. Birštono „Olimpo“ krepšininkai pratęsė pergalingą žygį KK„C“L turnyre: kurorto komanda išvykoje 32 taškų skirtumu sutriuškino „Lituanicos“ krepšininkus (58:90).

Jau pirmame kėlinyje „Olimpo“ vaikinai sugebėjo perimti iniciatyvą ir sukaupti 7 taškų persvarą (16:23). Antrame kurorto krepšininkai nemažino apsukų ir po dviejų kėlinių turėjo 20 taškų pranašumą (27:47).

Ir trečiame kėlinyje tęsėsi birštoniškių dominavimas, kuris leido jiems padidinti persvarą iki 32 taškų (40:72).

Ketvirtame kėlinyje, kuris jau nieko nelėmė, Birštono krepšininkai atsipalaidavo, bet neleido varžovams sumažinti sukauptos persvaros (58:90).

„Olimpui“ taškus pelnė visi komandos žaidėjai, o daugiausiai prie pergalės prisidėjo broliai Mangirdas ir Mindaugas Knyšiai. Mangirdas pelnė 21 tašką ir atkovojo 12 kamuolių, Mindaugas – 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, 14 taškų – Dovydo Drazdausko sąskaitoje, 8 rezultatyvius perdavimus atliko Eigirdas Keblikas.