Blykstelėjimais rungtynių nelaimėsi. „Labas GAS“ gėdingai sutriuškintas savo tvirtovėje

IMGP3458

Lapkričio 8 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje buvo pamokyti „Šiaulių“ komandos. Prieniškių bejėgiškumas pasijuto jau pirmojo kėlinio pabaigoje (20:27) ir, kuo toliau, pažeminimas didėjo (41:57, 51:84). Ketvirtajame kėlinyje dar kartą buvo netikėtas pakilimas (79:93), bet pabaiga buvo aiški ir gėdinga (88:109).

Prienų komandos strategas trečiojo kėlinio antroje pusėje atšaukė iš žaidimo abu legionierius ir likusį laiką žaidė tik su lietuviais. Rungtynių eigoje Vasilije Pušica sulaukė Mariaus Leonavičiaus tirados ir padidintų decibelų garsas buvo gerai girdimas arenoje.

„Labas GAS“ komandai po 18 taškų pelnė Rapolas Ivanauskas ir Jovan Kljajič, Giedrius Stankevičius įmetė 14 taškų, po 11 – Ignas Sargiūnas ir Erikas Venckus.

Vaizdas aikštelėje buvo toks, lyg Prienų žaidėjai būtų buvę žygyje į kalnus, o nusileidę išėjo į aikštelę. Rezultatai rodo, jog komandoje ne viskas gerai. Teigti, jog dėl žaidėjų jaunumo, tai ne atsakymas.

IMGP3447

Po geros kėlinio pradžios – prasta pabaiga

Rungtynių pradžia pradžiugino į Prienų areną ne itin gausiai susirinkusius „Labas GAS“ sirgalius, nes po Rapolo Ivanausko ir Vasilije Pušica tritaškių aikštelės šeimininkai įsigijo 4 taškų persvarą (8:4). Dar po vieno „Vasos“ tolimo metimo švieslentėje žibėjo tie patys 4 persvaros taškai (13:9). Bet likus iki kėlinio pabaigos apie 4 min. rezultatas buvo lygus, o po trijų minučių svečiai jau turėjo 8 taškų persvarą (17:25). Erikas Venckus pelnė tritaškį, bet kėlinio pabaigoje Prienų komandos krepšyje atsidūrė du taškai ir po pirmojo kėlinio „Šiauliai“ pirmavo 7 taškais (20:27).

Kritimas buvo neišvengiamas

Bet pirmojo kėlinio košmaras antrajame nesibaigė, o situacija Prienams tik blogėjo. Jau po 2,5 min. nuo kėlinio pradžios svečiai pirmavo 11 taškų (23:34). Jokios „Labas GAS“ komandos pastangos nebuvo naudingos, o Marius Leonavičius nerinko žodžių ir negailėjo decibelų aiškindamas žaidėjams jų klaidas.

Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 12 taškų (30:42), o dar po dviejų minučių atsilikimas jau siekia 20 taškų (30:50). Visgi, Prienų komandai kėlinio pabaigoje pavyko šiek tiek sušvelninti skirtumą iki 16 taškų (41:57).

Blykstelėjimas ir visiškas kritimas

Trečiojo kėlinio pradžioje sublizgėjo viltis, jog komanda gali grįžti į žaidimą. Po Igno Sargiūno metimų komandas skyrė 13 taškų (46:59), po Jonan Kljajič tritaškio skirtumas sumažėjo iki 11 taškų (51:62). Deja, iliuzijos greitai baigėsi. Prienų komandos puolimas sustojo, o svečiai pradėjo svaidytis tritaškiais ir „pabėgo“ tokiu greičiu, jog atrodė, kad prieniškiai sustojo (51:84). Aikštelės šeimininkai blykstelėjo kėlinio pabaigoje ir sumažino atsilikimą iki 28 taškų (58:86).

Pasodinti legionieriai, pavykę tritaškiai ir skaudus pralaimėjimas

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Eriko Venckaus tritaškis ir Igno Sargiūno dvitaškis leido sumažinti skirtumą iki 23 taškų (63:86). Dar po kelių minučių Ignas Sargiūnas iš „Šiaulių“ persvaros paliko 21 tašką (70:91). Trys tolimi Prienų komandos metimai padėjo dar priartėti prie varžovų (79:93). Deja, bet  sukurti dar įspūdingesnį grįžimą aikštelės šeimininkams nepavyko. „Šiauliai“ kėlinio pabaigą sužaidė šaltakraujiškai ir laimėjo rungtynes 21 taško skirtumu (88:109).