•  

     

     

     

Biudžetinėse įstaigose laisvi etatai sėkmingai suranda šeimininkus

Dar neseniai Prienų rajono savivaldybės Tarybos opozicija smarkiai kritikavo valdančiuosius, jog jie neskelbia konkursų laisvoms darbo vietoms seniūnijose ir biudžetinėse įstaigose užimti ir bėrė prielaidas, jog šios vietos laikomos vienam ar kitam aukštą postą savivaldybėje užimančiam asmeniui.

Bet pastaruoju metu laisvų vietų praktiškai neliko, nes paskelbti konkursai įvyko, kai kurie laimėtojai jau apsiprato naujose pareigose, kitiems nereikėjo adaptacijos, o treti tik žengia pirmuosius žingsnius.

Primename, jog Jiezno seniūno pavaduotojo vieta atiteko Astai Lukšaitei, Prienų globos namų direktoriaus postą tvirtai perėmė Gintas Pačėsas, Balbieriškio seniūno pareigas jau oficialiai tęsia Sigita Ražanskienė.

DSC_0708Štai nuo gegužės 20 d. Šilavoto seniūno pavaduotoja pradėjo dirbti Jūratė Urbaitienė. Jūratei tai buvo trečiasis bandymas laimėti konkursą, ir jis buvo lemtingas.

Pirmieji du bandymai dalyvauti konkursuose į Šilavoto ir Jiezno seniūnų pavaduotojų vietas nebuvo sėkmingi. J. Urbaitienė įsitikinusi, jog sugebės tinkamai atlikti pareigas ir rūpintis gyventojų problemomis, nes turi patirties darbe su žmonėmis.

Savivaldybės administracijos direktoriaus puolimas dėl skirtų priedų biudžetinių įstaigų vadovams, kurie neturėjo pavaduotojų, sėkmingai baigėsi ir vienai iš kritikų, Loretai Jakinevičienei, kuri šiuo metu dirba Prienų lopšelio – darželio „Saulutė” direktoriaus pavaduotoja.

Tiesa, laisvų vietų dar yra, nes po to, kai S. Ražanskienė laimėjo skelbtą konkursą Balbieriškio seniūno pareigoms eiti, pavaduotojo vieta liko laisva.

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti