•  

   

   

   

   

Birštono seniūnijos seniūnui – nemalonumai dėl vairavimo išgėrus

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, sausio 11 d. (šeštadienį) ryte Birštono seniūnijos seniūnas  Jonas Kederys, kuris penktadienį šventė savo jubiliejų, gavo informaciją, jog šalia Birštono Vienkiemio esančiame miško kelyje nuvirto medis ir trukdo saugiam eismui. Kaip pasakojo pats seniūnas, nieko negalvodamas šoko į nuosavą automobilį  ir nuvažiavo į medžio kritimo vietą. Šalia jos jis buvo sustabdytas Kelių patrulių. Deja, bandymas pašalinti medį nuo kelio virto asmeniniais nemalonumais – J. Kederiui buvo nustatytas vidutinis girtumas. Pasak seniūno, jis neįvertino organizmo galimybių ir dabar turės atsakyti už savo veiksmus.

Birštono PK viršininkas Rolandas Stiklius naujienų portalui kvitrina.com patvirtino informaciją, jog sausio 11 d. apie 12 val. buvo užfiksuota, jog seniūnas J. Kederys vairavo nuosavą automobilį neblaivus. Anot komisariato viršininko, aplinkybės tiriamos, o sprendimą priims teismas. Birštono seniūnui išduotas laikinasis vairuotojo pažymėjimas.

Birštono savivaldybės administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas patvirtino, jog jam žinomas minėtas faktas, ir laukiama teismo išvadų. Pasak administracijos vadovo, seniūnas, neturintis vairuotojo pažymėjimo, negali vykdyti savo pareigų.

 

Taip pat skaitykite

3 komentarai

 1. kristupas

  pagaliau ,baigesi nenugalimojo seniuno klyskeliai,visi seniai puikiai zinojo kad sis keliu erelis pastoviai vazinejo apsvaiges,bet savivaldybes administracijos direktorius nesieme jokiu sankciju,nes juk yra partietis,tai gal dar ir turetu prisiimti atsakomybe ir jis.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti