• baneris_468x120prienuspauda

   

   

   

   

Birštono valdžia susitiko su verslu. Žiniasklaida vėl nebuvo pakviesta

birstonas

Vacys Staknys

Pastaruoju metu Birštono valdžios veiksmuose vis labiau ryškėja uždarumas. Į reikšmingus savivaldybės vadovų susitikimus krašto žiniasklaida nekviečiama. Štai, liepos 8 d. vyko merės Nijolės Dirginčienės susitikimas su verslo atstovais ir vėl vietinė spauda nebuvo pakviesta. 

1-e1594217190394

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė į naujienų portalo kvitrina.com užklausą, dėl kokių priežasčių į susitikimą su verslo atstovais nebuvo pakviesta žiniasklaida, atsakė, jog „Kadangi pagrindinės Birštono savivaldybės verslo naujienos ir naujovės buvo pristatytos, siekiant vykdyti koronaviruso plitimo prevenciją, (buvo priimtas sprendimas – Red. pastaba) optimizuoti Birštono savivaldybės merės verslo pusryčių dalyvių skaičių, žiniasklaidos atstovai į Verslo pusryčius liepos 8 dieną nebuvo kviečiami“. 

Buvo pasiūlyta skaityti informacinį pranešimą apie minimą susitikimą savivaldybės internetinėje svetainėje.

Deja, iš pateiktos informacijos neaišku, ar susitikimo metu buvo aptarti verslo patirti nuostoliai dėl karantino ir kokią pagalbą siūlė savivaldybė? Kokie infrastruktūros gerinimo darbai vyks artimiausiu laiku ir ar darbai neapsunkins verslo veiklos tokioje dar neaiškioje situacijoje?

Apie galimus investicinius projektus kalbama dažnai ir daug. Tiesa, veiksmų kol kas nesimato. Bet reikia tikėti, kad dar šiemet pavyks investuoti 1 mln. eurų  į Jaunimo gatvės rekonstrukciją, bus paruoštas senamiesčio gatvių projektas ir bus įvykdyti kiti sumanymai, kurie Birštoną priartins prie Karališkojo kurorto vizijos.

IMG_2019
Kol kalbama apie didelius darbus, kasdieninis gyvenimas pameta netikėtumų, kurie tikrai neprisideda prie karališkos kurorto vizijos įgyvendinimo. Turistų lankomiausiose vietose į akis krenta krūvos neišvežtų šiukšlių, mėnesius netvarkomas duobės gatvėse, niekam neįdomūs išdžiūvę pasodinti medžiai Mokyklos gatvės mikrorajone, krūvos nupjautos žolės Lelijų gatvėje.

IMG_2029

 Ir tai darbai, kurie nereikalauja didelių investicijų, o tik atsakingai atliekamų pareigų ir kurorte gyvenančių žmonių sąmoningumo. 

Tiesa, Birštono miesto tvarkymo tarnybos direktorius Algirdas Kederys teigė, jog šią savaitę duobės Muziejaus gatvėje bus užtaisytos.  

Turbūt visi supranta, jog jokia valdžia be sėkmingai savivaldybės teritorijoje veikiančio verslo negali vykdyti jai priskirtų funkcijų. Todėl geri santykiai ne tik su verslo „rykliais“, bet ir smulkiuoju verslu, būtini.

Jau šį mėnesį kurortas gali sulaukti aukšto šalies pareigūno vizito, ir neabejojama, kad Birštono valdžia turės ką parodyti ir ką papasakoti. O gal net užtarti žodį už kurorte dirbantį verslą.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

 1. silva

  O gal vietinė žiniasklaida gali užduoti nepatogius klausimus? Manau, kad taip, nes per dažnai ignoruojama vietinė žiniasklaida, o „pasitikima“ respublikine. Be to, ne respublikinė žiniasklaida mūsų krašto žmones informuodavo apie situaciją karantino metu, o vietinė.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti