Birštono sporto centro stalo tenisininkės tarp 6 stipriausių komandų Lietuvoje!

IMG_6507

Birštono sporto centro stalo teniso komandos užbaigė 2015-2016 m. respublikos komandinio stalo teniso čempionato lygos varžybas.

Moterų komanda – R. Sakalauskienė, A. Liutvinienė, A. Šidiškienė jau antrą sezoną žaidė pirmoje lygoje. Po įtemptų kovų (žaidė stiprios komandos iš Vilniaus, Kauno, Joniškio, Akmenės) mūsų komanda pateko į pirmąjį šešetuką ir galutinėje įskaitoje užėmė šeštą vietą.

Vyrų komanda „Nemunas“ –  A. Vaitkevičius, D. Giratis, B. Žukas, G. Baltrimas žaidė ketvirtoje lygoje. Komanda žaidė Kauno-Vilkaviškio zonoje (iš viso 4 zonos) ir savo zonoje užėmė aštuntąją vietą (žaidė 12 komandų).

Kita vyrų komanda „Alksnia“, kuriai atstovavo A. Senavaitis, Š. Zlatkus, B. Kupstas ir Š. Laukaitis, žaidė B regiono Trakų-Varėnos zonoje, savo pogrupyje komanda iškovojo trečiąją vietą.

Komandų dalyviai sėkmingai pasirodė J. Janulio taurės varžybose, kurios vyko sekmadienį, balandžio 17 d., Birštono gimnazijos sporto salėje, beveik visi iškovojo po gražią taurę.

Dar liko paskutinės sezono varžybos – tai respublikos veteranų čempionatas, kuris vyks Prienuose birželio pradžioje. Tikimės, kad ir šiose varžybose mūsų tenisininkai skins ne vieną pergalę.