Birštono sporto centro jaunieji futbolininkai Šiaurės Jūros taurės turnyre Vokietijoje – ketvirti

_MG_2093

kvitrina.com

Praėjusį savaitgalį Birštono savivaldybės delegacija lankėsi Vokietijoje, Lecko mieste. Kartu su ja į Lecką vyko ir Birštono sporto centro 2007/2008 metų gimimo jaunieji futbolininkai, kurie dalyvavo Šiaurės jūros taurės turnyre, kuris ten vykdomas jau 43 kartą. Turnyre dalyvauja apie 100 įvairaus amžiaus vaikų komandų. Birštono sporto centro komanda dalyvavo 2007/2008 metų gimimo berniukų varžybose.

_MG_2212

Savo pogrupyje Virmanto Šabasevičiaus auklėtiniai iškovojo 4 pergales, vienerios rungtynės pasibaigė lygiosiomis ir vienerios buvo pralaimėtos. Komanda pogrupio varžybose įmušė 18 įvarčių, praleido 8 ir, užėmusi 2-ąją vietą, dėl trečiosios susitiko su antrąją vietą kitame pogrupyje užėmusia komanda.

Birštono SC futbolininkai pirmieji įmušė įvartį, bet antrajame kėlinyje praleido įvartį į savo vartus ir rungtynės pasibaigė rezultatu 1:1. Deja, baudinių serija buvo pralaimėta 2:3 ir svečiai iš Lietuvos užėmė 4 vietą. Komanda buvo apdovanota taure ir pakviesta dalyvauti turnyre ir kitais metais.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti