Birštono SC „Olimpas“ ir antrosiose KKL pirmenybėse sutriuškino varžovus

osvaldas 2

2021/2022 m/ KKL „C“ lygos „B“ pogrupio pirmenybių sezoną  Birštono SC „Olimpo“ komanda pradėjo sutriuškindama T.A.D. komandą iš Kauno (82:52). Jau pirmajame kėlinyje kurorto krepšininkai pasiuntė aikštelės šeimininkus į nokdauną (31:14). Antrajame (14:18) ir trečiajame (15:8) vyko apylygė kova, o ketvirtajame „Olimpo“ komanda įtvirtino savo pergalingą žygį (22:12).

Net 30 taškų „Olimpui“ pelnė Osvaldas Brazdžionis (11 atkovotų kamuolių), 18 taškų pridėjo Robertas Gurskas. Kęstučio Juškevičiaus sąskaitoje 10 taškų.

Lapkričio 14 d. Birštono komanda vėl žaidė išvykos rungtynes Kaune. Šį kartą „Olimpo“ varžovais buvo „Pusė velnio“ komanda. Ir šiame mače kurorto komanda nuo pirmųjų minučių šovė į priekį (20:5). Antrajame kėlinyje birštoniečiai išlaikė iniciatyvą savo rankose ir padidino persvarą iki 28 taškų (46:18). Antroje rungtynių pusėje svečiams iš Birštono pavyko išlaikyti pergalingą rezultatą (74:55), nors aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą 9 taškais (28:37).

„Olimpo“ komandos taškų skrynelę pildė visi į Kauną atvykę žaidėjai. Šiose rungtynėse rezultatyviausias buvo Robertas Gurskas (14). Osvaldas Brazdžionis ir Augustinas Butkus pelnė po 13 taškų, Tado Miliūno sąskaitoje 10 taškų.

Po dviejų turų Birštono SC „Olimpas“ tapo „B“ pogrupio lyderiu.