„Birštono SC “ futbolininkai pirmosiose namų rungtynėse nenuvylė sirgalių

_IGP4810

Ignas Mineikis

Gegužės 28 d. buvo žaidžiamas trečiasis AAFF pirmenybių turas, o „Birštono SC“ komandai –  pirmosios rungtynės savo aikštėje.
Kurorto futbolininkų varžovai buvo „Arnikos“ komanda iš Druskininkų.

„Birštono SC“ futbolininkams rungtynės susiklostė permainingai, bet pergalingai. Ir nors nuo 34 pirmojo kėlinio minutės aikštelės šeimininkai turėjo vienu žaidėju mažiau (buvo pašalintas iš aikštelės Egidijus Pašukevičius), jie sugebėjo išlaikyti pergalingą rezultatą (1:0).

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų atakomis, bet pirmasis smūgis į vartų pusę buvo tik 10 min. – patikrinti varžovų vartininką panoro Justas Abraitis.

24 min. gerą progą turėjo Rimvydas Iškauskas, bet jos neišnaudojo. O jau po minutės  savo vartus nuo įvarčio turėjo gelbėti „Birštono SC“ vartų sargas Valentinas Gasparavičius.

Ir visgi, aikštelės šeimininkų pastangos davė rezultatą. 31 min. (po eilinio kampinio) Ūdrys Žalys buvo greitesnis už varžovų gynėjus bei vartininką ir nukreipė kamuolį į vartus (1:0).

38 min. Laurynas Urbaitis būdamas varžovų baudos aikštelėje nesugebėjo sustabdyti kamuolio, 40 min. geros progos neišnaudojo aktyvusis  Ū. Žalys.

Antrojo kėlinio pradžioje Ū. Žalys atsidūrė vienas prieš vieną su varžovų vartininku, bet pergudrauti „Arnikos“ vartų sargą nesugebėjo, o 36 min. turėjo palikti aikštę dėl traumos.

38 min. varžovai turėjo progą išlyginti rezultatą, bet  aikštelės šeimininkų vartus išgelbėjo Justas Abraitis.

Iškovota pergalė parodė, jog atjaunėjusi „Birštono SC“ komanda turi potencialą.