„Birštono SC“ futbolininkai neprilygo FK „Centras“

_IGP4733

Birželio 4 d. AAFF pirmenybėse buvo sužaistas 4 turas. „Birštono SC“ futbolininkai žaidė išvykoje su FK „Centras“ komanda. Be kelių pagrindinių žaidėjų į Alytų nuvykusi kurorto komanda turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą – pralaimėta 0:6.

Tiesa, pirmajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis. Varžovai tik antroje kėlinio pusėje įmušė įvartį (1:0). Įmušti įvartį turėjo progų ir „Birštono SC“ komanda, bet R. Gaižiaus smūgį atrėmė skersinis.

Antrajame kėlinyje prasidėjo tikra pragaras. Jau kėlinio pradžioje į kurorto komandos vartininko vartus krito 2 įvarčiai (3:0). Deja, Virmanto Šabasevičiaus kariaunai nepavyko sustyguoti savo žaidimo. Šeimininkai karaliavo aikštėje ir laimėjo rungtynes rezultatu 6:0.

Kitas rungtynes „Birštono SC“ futbolininkai žais birželio 11 d., 15.30 val., Birštono stadione.