Birštono „SC-Ernas“ futbolininkai išvykoje įveikė „Merkį“

Birštono „SC-Ernas“ futbolininkai po ilgos pralaimėjimų serijos pradeda atsigauti: Kęsto Joneliūno auklėtiniai šeštadienį (rugsėjo 7 d.) Dauguose AAFF pirmenybėse 3:2 įveikė Varėnos „Merkio“ komandą.

Birštono komanda pirmoji nuginklavo varžovų vartininką. Įvartį pelnė Dainius Ališauskas. Tiesa, varžovai dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino (1:1).

Antrame kėlinyje Algį Eiduką pakeitęs Artūras Zamblauskas antrą kartą privertė „Merkio“ vartininką traukti kamuolį iš savo vartų tinklo (1:2). Nepraleido progos pasižymėti ir Evaldas Daukševičius, kuris pabėgo nuo gynėjų ir, iššokęs vienas prieš vartininką, pelnė įvartį (1:3).

Deja, tapo bloga tradicija, kai „SC-Ernas“ komanda, iki rungtynių pabaigos likus 4 min., praleidžia įvartį po baudos smūgio. Birštono varžovai ne pirmą kartą pelno įvarčius iš standartinių padėčių.

Tai buvo antroji Birštono komandos pergalė antrame rate ir trečioji čempionate.