• prienuspauda

     

     

     

     

Birštono savivaldybės Taryboje

Parko statiniai – į Miesto tvarkymo tarnybos rankas

Birštono savivaldybės Taryba nutarė, jog miesto centrinį parką bei jame esančius statinius prižiūrės ir eksploatuos Miesto tvarkymo tarnyba. Jai į balansą perduodamas objektas, kurio bendra vertė 4988000,19 Lt.

Siponių bendruomenės veiklai vykdyti – papildomos patalpos

Birštono savivaldybės Taryba priėmė sprendimą Siponių krašto bendruomenei perduoti pagal panaudos sutartį valdyti papildomai buvusio medicinos punkto patalpas Šaltinėnų kaime.

Primename, jog minėta bendruomenė Šaltinėnų kaime jau naudojasi viena patalpa tame pačiame pastate.

Buvęs kinoteatras vėl Savivaldybės rankose

Daugiametė epopėja su buvusiu kinoteatru iš vienos pusės baigėsi, nes sausio 3 d. su UAB „Vilbana“ pasirašyta taikos sutartis, pagal kurią minėta bendrovė nemokės nesumokėtų nuompinigių Birštono kultūros centrui, o savivaldybės administracija gauna paruoštą detalųjį planą, pastatas grįžta Kultūros centrui. Bet turbūt ne ilgam, nes administracija nutarė pastatą perimti savo žinion. Jei ankstesniais metais buvo tendencija išdalinti nenaudojamą turtą biudžetinėms įstaigoms, tai pastaruoju metu administracija tokius pastatus nutarė surinkti po savo sparneliu.

Šis sprendimas, pasak Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjo Prano Cviliko, gindžiamas tuo, jog dabar nuomos ir pastatų perdavimo klausimais rūpinasi komisija, vadovaujama merės N. Dirginčienės. Na, o pastatui likus Birštono KC pavaldume, jis būtų pasmerktas merdėti.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti