Birštono savivaldybės merė susitiko su pažintinio turo po Lietuvą „Balticconnecting 2013“ dalyviais

ihsfau8058

Rugsėjo 20 d. Birštono savivaldybėje lankėsi Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos organizuoto pažintinio turo po Lietuvą „Balticconnecting 2013“ dalyviai. Šio informacinio turo tikslas buvo supažindinti „Balticconnecting“ dalyvius su Lietuva, Lietuvos turizmo galimybėmis ir produktais. Delegacijos nariai viešnagės Lietuvoje metu aplankė Trakus, Kauną, Birštono ir Druskininkų kurortus.
Susitikime su delegacijos atstovais dalyvavo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos atstovai, Birštono turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė. N. Dirginčienė sveikino pažintinio turo dalyvius – ministerijų, turizmo agentūrų, SPA centrų iš Ispanijos, Vokietijos, Norvegijos, Rusijos, Baltarusijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos atstovus, atvykusius į Birštono kurortą. Susitikimo dalyviams merė pristatė Birštono istoriją, išskirtinius kurorto bruožus, svarbiausius lankytinus ir turizmo objektus, pagrindines sveikatinimo, konferencijų turizmo, aktyvaus poilsio, maitinimo, SPA paslaugas. Taip pat merė aptarė jau įgyvendintus, šiuo metu vystomus, investicinius, regioninius, tarptautinius projektus, pristatė kurorto ateities planus, viziją ir perspektyvas.
Iš skirtingų valstybių atvykę svečiai teiravosi, kada planuojama baigti pastatų renovaciją kurorte, kada Birštone bus galimybė lynų keltuvu persikelti į kitą Nemuno pusę, kokias sveikatinimo, aktyvaus poilsio paslaugas dažniausiai renkasi svečiai iš kitų valstybių. Taip pat pažintinio turo dalyviai domėjosi Nemuno išvalymo problema, laivybos Nemune ties Birštonu perspektyvomis, slidinėjimo kalno pritaikymo vasaros sezonui galimybėmis.
Apibendrindama susitikimo metu išsakytas mintis, idėjas, Savivaldybės merė pažintinio turo dalyviams linkėjo parsivežti daug gerų įspūdžių apie Lietuvą, šalies lankytinas vietas ir dar ne kartą sugrįžti į jaukų, savo unikalia gamta ir mineraliniais vandenimis turtingą Birštono kurortą.

Birštono savivaldybės informacija

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti