•  

     

     

     

     

Birštono savivaldybės merė lankėsi Gruzijoje

Rugsėjo 18–20 d. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė su Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos patarėju užsienio ryšiams Arūnu Gražuliu viešėjo Gruzijoje. Į šią šalį ji buvo pakviesta kaip Lietuvos savivaldybių asociacijos Tarptautinių ryšių reikalų komiteto pirmininkė. Susitikimas organizuotas David‘o Chichinadze‘ės iš Efektyvaus valdymo sistemų ir regionų technologinės pažangos centro ir Zaza‘os Shonia‘io iš Vano Khukhunaishvili efektyvių valdymo sistemų ir teritorinių susitarimų reformų centro.
Išvykos tikslas buvo paskatinti Gruzijos ir Lietuvos savivaldybes aktyviau bendradarbiauti tarpusavyje ir rengti bendrus projektus, pasidalinti gerąja patirtimi, ypač vidaus reikalų srityje, policijoje, užmegzti naudingų ryšių, susipažinti su vietos savivaldybių veikla, aptarti administracinius gebėjimus ir projektų valdymą.
Vizito metu lankytasi Gruzijos Parlamente, susitikta su Regionų plėtros ministerijos darbuotojais, Savivaldybių asociacijos prezidentu ir direktoriumi, Chiatura savivaldybės meru ir savivaldybės darbuotojais. Lietuvos delegaciją ir Gruzijos atsakingus asmenis priėmė ir Lietuvos Respublikos ambasadorius Gruzijoje Jonas Paslauskas, kuriai aktyviai palaiko ir skatina Gruzijos ir Lietuvos savivaldybių bendradarbiavimą.
Glaudesniems ryšiams užmegzti, kitais metais bus organizuojamas bendras forumas Gruzijoje, siunčiami pasiūlymai bendradarbiauti.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti