Birštono savivaldybėje papūtė permainų vėjas

images

Vacys Staknys

Rinkimai baigėsi. Laimėtojai formuoja savo darbines komandas. Štai, Birštono savivaldybės Taryboje daugumą iškovoję socialdemokratai taip pat ruošiasi naujajam ketverių metų politiniam sezonui. Tiesa, įprastas vaizdas keisis. Naujienų portalo kvitrina.com turima informacija, ilgametis Savivaldybės administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas nebus siūlomas į šį postą. Tai reiškia, jog Birštono savivaldybės merė jau turi kitą kandidatą šioms pareigoms užimti. Portalo žiniomis, tai Savivaldybės administracijoje dirbantis žmogus, vadovaujantis Strateginiam ir investicijų skyriui. Nepatvirtintais duomenimis, tai Jovita Tirvienė.

V.V. Revuckas, pagal turimą informaciją, gavo pasiūlymą užimti Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo vietą. Pretendentas nepaneigė, bet ir nepatvirtino informacijos, jog priims arba atsisakys pasiūlymo. Ir tai leidžia daryti prielaidą, kad dabartinis administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Noreika palieka šį postą.

Bus pasikeitimų ir merės komandoje. Ilgametė Tarybos sekretorė Dovilė Adamonytė, kuri buvo išrinkta į Tarybą, palieka šį postą ir dirbs Taryboje. Kas užims jos vietą, neatskleidžiama.

Primename, jog socialdemokratai laimėjo 9 vietas iš 15 ir sudaro vienos frakcijos valdančiąją daugumą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti