•  

     

     

     

Birštono policijos pareigūnai susitiko su darželinukais

Kovo 20 d. Birštono policijos komisariato Viešosios policijos poskyrio pareigūnai lankėsi Birštono lopšelyje-darželyje „Vyturėlis”.

Pareigūnai žaidimų forma tikrino, kaip vaikai išmano saugaus eismo taisykles. Darželinukai choru atsakinėjo į klausimus. Buvo pabrėžtas vaikų saugumas ne tik gatvėje, bet ir darželio grupėje, kieme. Vaikams aiškinta, kaip tinkamai elgtis kolektyve – nesityčioti iš draugo, gerbti vienas kitą, nevartoti keiksmažodžių. Darželinukai parodė puikias žinias apie saugų elgesį. Teisėsaugininkai priminė mažiesiems, kad tamsiu paros metu kiekvienas, eidamas gatve, turi nešioti šviesą atspindintį atšvaitą, kad visada būtų matomas kelyje. Vaikučiai deklamavo eilėraščius apie šviesoforą, pareigūnams teko įminti jų pateiktas mįsles. Džiugu, kad patys mažiausieji puikiai žino, kaip saugiai elgtis, kad nenutiktų nelaimė.

Susitikimo pabaigoje pareigūnai išdalijo dovanėles. Akcentavo, kad policininkas, pirmiausia, yra draugas ir padėjėjas. Vaikai, atsidėkodami įteikė savo kūrybinį darbelį „Senių besmegenių šalyje”.

Birštono policijos komisariato informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti