Birštono pavasario regatoje – Pauliaus Černevičiaus auksas

P4280192

kvitrina.com

Balandžio 28 d. Birštone buvo atidarytas irklavimo sezonas. Į tradicinę pavasario regatą susirinko Birštono, Kauno rajono, Prienų ir Trakų irkluotojai. Varžybos vyko vienviečių, dviviečių ir keturviečių valčių klasėse.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Kauno rajono irkluotojai.

Birštono irkluotojai iškovojo 4 prizines vietas. Vienviečių valčių klasėje tarp vyrų triumfavo Birštono SC auklėtinis Paulius Černevičius (treneris V. Domarkas).

P4280181

Paulius kartu su komandos draugais Luku Čižausku, Luku Babravičium ir Augustu Butkum iškovojo dar vieną medalį. Jie buvo antri porinių keturviečių valčių klasės varžybose. Šioje klasėje trečiąją vietą užėmė Birštono SC atstovai Ignas Daunoravičius ir Matas Černevičius, kurie irklavo kartu su Trakų irkluotojais.

P4280195

Prieš tai Ignas su Matu iškovojo 4-ąją vietą porinių dviviečių valčių klasėje, kurioje treti buvo jų komandos draugai Lukas Babravičius ir Augustas Butkus.

Prienų KKSC irkluotojai dalyvavo vienviečių ir pavienių keturviečių valčių klasių varžybose. Pavienių keturviečių valčių klasėje prieniškiai iškovojo antrąją vietą.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti