Birštono „Olimpo“ žygis KKL pasibaigė

marchockis_2Birštono „Olimpo“ krepšininkai baigė savo pasirodymą KKL „C“ lygos „Didžiosios taurės“ varžybose.
„Olimpo“ krepšininkai prasimušė į aštuntfinalį, kur jų laukė labai stiprus varžovas SK „Neveronys“.

Deja, birštoniečiai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Neveronių“ komandai.
Pirmosiose rungtynėse kurorto žaidėjai garbingai kovojo pirmoje rungtynių pusėje (37:33), bet antroje pusėje varžovai perėmė iniciatyvą ir dominavo aikštelėje.

Trečiasis kėlinys buvo pralaimėtas 18 taškų skirtumu, ketvirtasis – 10, o kartu ir rungtynės 32 taškų skirtumu (47:79).
Antrosiose aštuntfinalio rungtynėse intriga dingo jau po pirmojo kėlinio, kuris buvo pralaimėtas 16 taškų skirtumu (14:30).

Po dviejų kėlinių „Olimpo“ deficitas jau siekė 23 taškus (32:55). O prieš lemiamąjį ketvirtį SK „Neveronių“ komanda pirmavo 31 taško skirtumu (53:84).

Ketvirtajame kėlinyje „Olimpo“ kariaunai pavyko sumažinti atsilikimą iki 26 taškų (75:101), bet tai buvo menka paguoda, nes aštuntfinalio serija buvo pralaimėta 0:2.