Birštono „Olimpo“ krepšininkai nesugebėjo peržengti KKL aštuntfinalio barjero

Kovo 28 d. Birštono „Olimpo“ krepšininkai žaidė atsakomąsias KKL „Didžiosios taurės“ aštuntfinalio rungtynes su Lietuvos šaulių sąjungos komanda. Pirmose serijos rungtynėse „Olimpo“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą 10 taškų skirtumu. Deja, bet namų sienos nepadėjo, ir Birštono komanda baigė savo pasirodymą KKL čempionate.
Po prasto pirmojo kėlinio (18:27), kurorto krepšininkai antrajame sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (46:44) ir išsaugojo galimybę kovoti dėl pergalės. Po trečiojo kėlinio aikštelės šeimininkų sirgalių akyse jau buvo jaučiamas nusivylimas, nes jų komanda jau turėjo 4 taškų deficitą (61:65). Ketvirtajame kėlinyje situacija nepasikeitė. Visos birštoniečių pastangos pakeisti įvykius aikštelėje subliuško. Nepadėjo „Olimpo“ komandai rezultatyvus Artiomo Marchockio (31 taškas) ir  Justino Tamošiūno (22) žaidimas.  Kurorto krepšininkai pralaimėjo rungtynes rezultatu 73:85.