Birštono „Milasta“ grįžo į žaidimą, bet turėjo pripažinti „Ryto-MRU“ pranašumą

IMGP0446

Sausio 27 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė RKL „B“ čempionato išvykos rungtynes su Vilniaus „Ryto-MRU komanda.

Prastai pradėję mačą Aurimo Liuizos auklėtiniai (29:37) po didžiosios pertraukos pabandė situaciją keisti. Nors trečiojo kėlinio antroje pusėje aikštelės šeimininkai buvo įgiję 13 taškų persvarą (53:4), Birštono komanda sumažino atsilikimą iki 8 taškų (50:58). Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė tik 2 taškai (58:60). Likus iki rungtynių pabaigos apie 40 sek. rezultatas buvo lygus (73:73).

Deja, per likusį laiką išplėšti pergalės nepavyko. Aikštelės šeimininkai įgijo 3 taškų persvarą (73:76). Svečiai gavo teisę į baudos metimus. Pirmasis buvo taiklus (74:76), antrasis – sąmoningai pramestas, atkovotas kamuolys, bet laiko metimui jau neužteko.

Patirtas trečiasis pralaimėjimas.

Keturi „Milastos“ žaidėjai pelnė dviženklius taškų kiekius. Vytauto Jakubausko sąskaitoje 14 taškų, Tomo Butrimo ir Roko Rutkausko – po 13, Dominyko Jurgelionio – 10.