Birštono merė: „Gal ir reikėtų „Versmei“ suteikti šansą“

Sanatorija5

Vacys Staknys

Spalio 10 d. Birštono sanatorijos „Versmė“ valdyba ir administracija pristatė Stebėtojų tarybai ir Savivaldybės vadovams sanatorijos verslo planą ir investicinį projektą pirmojo korpuso remontui.

Po pristatymo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė pasakė, jog pristatytas, jos manymu, optimistinis verslo planas jai padarė įspūdį. Taip pat pristatyme buvo pasakyta, jog sanatorija ne tik pasiruošusi pradėti pirmojo korpuso rekonstrukciją, bet ir mokėti savivaldybei dividendus.

Merė N. Dirginčienė, paklausta, ar po pristatymo pakeitė savo nuomonę dėl „Versmės“ pardavimo, atsakė, jog pateikti skaičiai rodo, kad „gal ir reikėtų „Versmei“ suteikti šansą“ pradėti rekonstrukciją. Savivaldybės vadovė neakcentavo dividendų sumos, bet pabrėžė, kad pasiūlymas mokėti dividendus nuteikia teigiamai, nes steigėjas privalo turėti naudos iš valdomos įmonės.

Sanatorijos „Versmė“ valdybos pirmininkė Jovita Tirvienė pasakė, jog pristatytas sanatorijos veiklos planas grindžiamas realiais paskaičiavimais, todėl sanatorijos administracija pasiryžusi ne tik pradėti rekonstrukciją, bet ir pelnu pasidalinti su akcininkais.

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

 1. Ta pati

  Daugeliui Birštono merė patinka, o ką veikia Prienų r. meras? Gal redakcijai vertėtų paviešinti ir atlikti tyrimą šiuo klausimu: ,,2017-10-11 posėdyje VTEK nusprendė
  – Pradėti tyrimą dėl Prienų rajono mero A.Vaicekausko elgesio
  Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko elgesio. Aiškinamasi, ar politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.
  Tyrimas pradėtas privataus asmens pranešimo pagrindu. Teigiama, kad meras savivaldybės tarybos bei komitetų posėdžiuose galėjo spręsti su žmonos darboviete – Pakuonio pagrindine mokykla – susijusius klausimus.
  VTEK informacija
  http://vtek.lt/inde…/teisine-informacija/tyrimai-ir-analizes ,,

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti