Birštono kurortas pristatytas Latvijoje

Gelbėkit vaikus

Vasario 8 d. Lietuvos Respublikos ambasados Latvijos Respublikoje kvietimu Latvijos turizmo agentūroms ir žiniasklaidos atstovams buvo surengtas naujų Birštono kurorto turizmo ir poilsio  galimybių pristatymas.
Kurorto naujienas pristatė Birštono savivaldybės vicemeras Juozas Aleksandravičius ir Turizmo informacijos centro vyresnioji specialistė turizmui Rūta Kapačinskaitė. Apie teikiamas paslaugas turistams pasakojo „Tulpės“ sanatorijos, viešbučių „Karališkoji rezidencija“ ir „Sonata“ atstovai.
Susirinkusieji ypač domėjosi kurorte vykdomais investiciniais projektais. Pristatymo pabaigoje renginio dalyviai buvo pakviesti atvykti į Birštoną balandžio 18-19 d., kada bus organizuojama jurginų mugė. Šios mugės metu jurginų selekcininkė iš Valmieros kurortui padovanos naują jurginų veislę, kurią pavadino „Birštono“ vardu.
Po pristatymo, svečiams degustuojant Birštone išgaunamus mineralinius vandenis, Lietuvos Respublikos ambasadorius Latvijoje Ričardas Degutis prisipažino, maloniai nustebintas, jog šiame kurorte vykdoma tiek daug naujų projektų.
Po vizito ambasadoje birštoniečių delegacija apsilankė tradicinėje tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour 2013“. Kaip ir kasmet, šios parodos svečiai galėjo aplankyti Birštono kurorto stendą. Stende darbavosi ir savo pasiūlymais dalinosi „Tulpės“ sanatorijos, viešbučių „Karališkoji rezidencija“ ir „Nemuno slėnis“, Birštono turizmo informacijos centro atstovai. Turizmo informacijos centro vadybininko Karolio Rutkausko pastebėjimu, latviai žino Birštono kurortą ir gana aktyviai domisi jo naujienomis: netrukus atsidarysiančia „Eglės sanatorija. Birštonas“, rekonstruotu Kurhauzu, naujuoju kurorto centriniu parku bei įrengiamais dviračių takais.

Pagal Birštono turizmo informacijos centro informaciją

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti