„Birštono“ krepšininkams nepavyko įveikti „Rokvestos“ barjero

IMGP4299Kovo 14 d. „Birštono“ krepšininkai Juodupėje  žaidė antrąsias LMMKL atkrintamųjų varžybų  šešioliktfinalio serijos rungtynes su „Rokvestos“ komanda. Primename, pirmosiose serijos rungtynėse kurorto komanda šventė pergalę. Deja, išvykos mačas visiškai nepavyko.

Jau pirmojo kėlinio pradžioje „Birštono“ krepšininkai buvo nublokšti į prarają (12:2, 27:10). Tiesa, kėlinio pabaigoje Roko Marcinkevičiaus pastangomis kurorto krepšininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 12 taškų (27:15), bet po pirmojo kėlinio taškų deficitas padidėjo iki 14 (29:15).

Antrajame kėlinyje „Birštono“ komanda sugebėjo driokstelėti iš peties ir likus iki kėlinio pabaigos 2,2 min. komandas skyrė tik 5 taškai (36:31). Ir nors aikštelės šeimininkams pavyko po dviejų kėlinių padidinti persvarą iki 9 taškų (44:35), vilčių, kad galima perkopti „Rokvestos“ barjerą, dar buvo.

Trečiajame kėlinyje vyko apylygė kova, bet situaciją aikštelėje kontroliavo Juodupės krepšininkai. Prieš lemiamą kėlinį „Birštono“ komanda turėjo 15 taškų deficitą (68:53).

Deja, bet ketvirtajame kėlinyje „Rokvestos“ krepšininkai  neleido svečiams iš Birštono net pagalvoti apie sėkmingą rungtynių baigtį. Juodupės krepšininkai laimėjo rungtynes 20 taškų skirtumu (87:67) ir nutraukė „Birštono“ komandos žygį link „Didžiosios“ taurės.

„Birštono“ komandai Rokas Marcinkevičius pelnė 18 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Mantas Jančiauskas – 14 (10), Justinas Tamošiūnas – 13.