Birštono krepšininkai sutriuškino varžovus ir iškovojo MMKL bronzą

Balandžio 14 d. Prienų sporto arenoje vyko antrosios MMKL Pietryčių provincijos mažojo finalo rungtynės tarp Birštono ir Kruonio komandų.

Pirmąsias rungtynes laimėjusi Birštono komanda ir antrose neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę.
Jau po pirmo kėlinio Birštono krepšininkai pirmavo 16 taškų skirtumu (26:10). Antrame kėlinyje prasidėjo Kruonio komandos triuškinimas. Po dviejų kėlinių birštoniškiai turėjo 24 (53:29), po trijų – 36 taškų persvarą (77:41).
Ketvirtame kėlinyje visi tik laukė, kada Birštono krepšininkai pelnys 100 taškų, nes nugalėtojas buvo seniai aiškus.

Tai įvyko. Birštono krepšininkai laimėjo rungtynes rezultatu 105:70 ir tapo MMKL Pietryčių provincijos bronzos medalių laimėtojais.