„Birštono“ krepšininkai susitvarkė ir su „Laisvės“ komanda

„Birštono“ komanda LMMKL Centro provincijos „A“ grupės rungtynėse dramatiškoje kovoje, bet gan įtikinamai įveikė Veršių „Laisvės“ krepšininkus (89:78).
Kurorto komanda turėjo iniciatyvą, bet skirtumas ilgą laiko buvo vienženklis. Po pirmo kėlinio aikštelės šeimininkai pirmavo trimis taškais (18:15). Antrame pridėjo dar vieną tašką (42:38).
Trečiame kėlinyje „Birštono“ krepšininkai padidino persvarą iki 10 taškų (68:58), bet ketvirtame vos neišleido pergalės iš rankų. Varžovai sumažino skirtumą iki 3 taškų, bet aikštelės šeimininkus išgelbėjo jų tolimoji artilerija. Pasiekta svarbi pergalė.
„Birštono“ komandai Mangirdas Knyšius pelnė 23 taškus, po 10 taškų pridėjo Justinas Tamošiūnas ir Mindaugas Knyšius.