„Birštono“ krepšininkai susitvarkė ir su Kazlų Rūdos „SC-Regusa“

IMGP8288Lapkričio 8 d. Birštono gimnazijos salėje buvo sužaistos LMMKL čempionato rungtynės tarp „Birštono“ ir Kazlų Rūdos „SC-Regusa“ komandų.

Rungtynių pradžią svečiai iš Kazlų Rūdos sužaidė taip galingai, lyg prašvilpė viesulas (3:15). Ir tik tada aikštelės šeimininkai susigriebė. Iki kėlinio pabaigos „Birštono“ krepšininkams pavyko rezultatą išlyginti (19:19).
Kituose kėliniuose aikštelės šeimininkai jau nepaleido iniciatyvos iš savo rankų. Po dviejų kėlinių „Birštono“ komanda pirmavo 17 taškų skirtumu (51:34).
Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje daug nesikeitė. „Birštono“ komanda visą laiką pirmavo dviženkliu pranašumu. Trečiajame kėlinyje skirtumas pasiekė 20 taškų (76:56), o po trijų kėlinių jis buvo 18 taškų (80:62).
Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje aikštelės šeimininkų ramybė susvyravo. Likus iki rungtynių pabaigos 2 min. komandas skyrė tik 9 taškai (90:81).
Bet „Birštono“ komanda sugebėjo sustabdyti svečių spurtą ir laimėti rungtynes 12 taškų skirtumu (96:84).
Mindaugas Knyšius aikštelės šeimininkams pelnė 27 taškus, Evaldo Zamblausko sąskaitoje 15 taškų. Rokas Marcinkevičius į varžovų krepšį įmetė 12 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.