„Birštono“ krepšininkai pralaimėjo paskutines grupės rungtynes, bet tęsia kovą dėl apdovanojimų

Unknown-8

Kovo 5 d. „Birštono“ krepšininkai pradeda kovas dėl Mažųjų miestelių krepšinio lygos Didžiosios taurės. Jų varžovai bus Šeduvos krepšininkai.
Rungtynių pradžia 12 val.
Paskutinėse „Centro B“ grupės rungtynėse „Birštono“ krepšininkai žaidė išvykoje su Kruonio „Žaibo“ komanda ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 78:91 (16:23, 30:20, 16:25, 16:23).
Po 7 taškais pralaimėto pirmojo kėlinio kurorto krepšininkai sėkmingai sužaidė antrajame ir po dviejų kėlinių pirmavo 3 taškų skirtumu. Deja, po didžiosios pertraukos situacija pasikeitė ne „Birštono“ komandos naudai. Abu kėliniai buvo pralaimėti, o kartu ir rungtynės. Tiesa, šių rungtynių rezultatas neturėjo įtakos užimtai vietai grupėje.
Vaidas Palaikis pelnė 18 taškų, Mantas Jančiauskas – 13, Justinas Tamošiūnas – 11.
Naudingiausiai šiose rungtynėse sužaidė Raimundas Gerbutavičius. Žaidėjo sąskaitoje 17 pelnytų taškų ir 10 atkovotų kamuolių.