„Birštono“ krepšininkai įveikė aštuntfinalio barjerą

Kovo 30 d. „Birštono“ krepšininkai Mažųjų miestelių krepšinio lygos atsakomosiose aštuntfinalio serijos rungtynėse Rumšiškėse atsilaikė prieš „Baltvesos“ atakas ir, nors pralaimėjo, iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį.
Kurorto komanda atvyko į Rumšiškes, turėdama po pirmųjų aštuntfinalio serijos rungtynių trijų taškų persvarą. Aikštelės šeimininkai atsakomąsias rungtynes pradėjo galingai ir jau po pirmojo kėlinio įgijo 10 taškų pranašumą (20:10).

Bet antrajame ir trečiajame kėliniuose „Birštono“ krepšininkai parodė tvirtą charakterį ir prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė tik vienas taškas (48:47). Ketvirtfinalio kelialapio likimas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, ir mūsų krašto komanda sėkmingai išlaikė kovotojų egzaminą, nes ketvirtasis kėlinys buvo pralaimėtas tik vienu tašku, o rungtynės – dviem (71:69). Toks skirtumas, susumavus dviejų rungtynių rezultatus, buvo palankus būtent „Birštono“ komandai, kuri ir žengė į ketvirtfinalį.

Kovas dėl nugalėtojų vardo tęsia 3 mūsų krašto komandos – „Stakliškės“, „Užuguostis“ ir „Birštonas“.