Birštono krepšininkai laimėjo pirmąsias serijos rungtynes

Balandžio 7 d. Prienų sporto arenoje vykusias MMKL Pietryčių provincijos mažojo finalo pirmąsias serijos iš dviejų mačų rungtynes laimėjusi Birštono komanda savo varžovams Kruonio krepšininkams uždavė nelengvą užduotį – antrose rungtynėse panaikinti net 15 taškų deficitą (87:72).
Gan saugų skirtumą Birštono komanda sugebėjo įgyti tik ketvirtame kėlinyje. Rungtynių pradžioje, kaip ir buvo tikėtasi, nė viena komanda nesiruošė leisti varžovams įgyti pranašumo. Po pirmo kėlinio Birštono krepšininkai turėjo dviejų taškų pranašumą (21:19). Antro kėlinio viduryje Kruonio krepšininkai pirmavo 6-10 taškų skirtumu, bet nesugebėjo išlaikyti turėto pranašumo ir po dviejų kėlinių Birštono komanda vis dar buvo priekyje vienu tašku (44:43).
Po didžiosios pertraukos ėmė ryškėti Birštono komandos pranašumas. Po trijų birštoniškiai įgijo 4 taškų pranašumą (62:58), o įpusėjus ketvirtam kėliniui, jų pranašumas padidėjo iki 9 taškų (75:66). Kruonio komanda suskubo paimti minutės pertraukėlę, bet ir ji nepadėjo pakeisti situacijos. Birštono komanda didino savo pranašumą ir vienu metu pirmavo 17 taškų skirtumu, o rungtynes laimėjo rezultatu 87:72.