„Birštono“ krepšininkai išvykoje sutrypė „Žiežmarių“ komandą

IGP1127

Skirmantas Donėla

Lapkričio 4 d. „Birštono“ krepšininkai žaidė LMMKL čempionato rungtynes su „Žiežmarių“ komanda ir sutrypė varžovus jų pačių aikštelėje 38 taškų skirtumu (91:53).

Raimundas Gerbutavičius ir Vaidas Palaikis pelnė po 18 taškų, Darius Kuzmickas – 16, Rokas Marcinkevičius – 9 (13 atkovotų kamuolių).

„Birštono“ komanda nuo pirmųjų rungtynių minučių dominavo aikštelėje ir nedavė varžovams jokių šansų net pamąstyti apie pergalę. Jau pirmajame kėlinyje kurorto krepšininkai žingsnis po žingsnio skandino aikštelės šeimininkus. Kėlinio pradžioje po Raimundo Gerbutavičiaus tritaškio „Birštono“ komanda pirmavo 5 taškais (5:10). Kėlinio pabaigoje tas pats R. Gerbutavičius įsūdė dar vieną tritaškį ir komandas skyrė 6 taškai (12:18). Tašką pirmojo kėlinio pabaigoje padėjo Vaidas Palaikis. Jo tolimas metimas padidino kurorto komandos persvarą iki 9 taškų (12:21).

Deja, antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai parodė, kad kol kas nesiruošia lengvai atiduoti pergalės. Po pirmojo spurto „Žiežmarių“ krepšininkai sumažino skirtumą iki 4 taškų (19:23). Šį bandymą „Birštono“ komanda užgesino ir po Roko Marcinkevičiaus dvitaškio vėl turėjo 9 taškų pranašumą (21:30). Antrasis aikštelės šeimininkų bandymas buvo dar sėkmingesnis ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 2 taškai (34:36).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pasikeitė kardinaliai. „Birštono“ komanda pradėjo žaisti kaip ant sparnų. V. Palaikio šou leido padidinti persvarą iki 18 taškų (40:58). Po R. Gerbutavičiaus taiklaus tritaškio komandos pranašumas siekė 19 taškų (42:61), o po trijų kėlinių „Birštonas“ pirmavo 22 taškų skirtumu (44:66).

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi varžovų triuškinimas. Po Adolio Sinkevičiaus tolimos bombos „Birštonas“ pirmavo 43 taškų skirtumu (46:89), o rungtynės buvo laimėtos 38 taškų persvara (53:91).