„Birštono“ krepšininkai antrosiose MMKL rungtynėse nepaleido iš rankų pergalės

Mantvydas Gečionis (kvitrina.com archyvo nuotrauka)

Spalio 29 d. „Birštono“ krepšininkai žaidė antrąsias MMKL čempionato rungtynes. Kurorto komandos varžovai buvo Kazlų Rūdos „Regusos“ krepšininkai.
Nors aikštelės šeimininkai visą mačą žaidimo gijas laikė savo rankose, pergalė buvo pasiekta po sėkmingai sužaisto ketvirtojo kėlinio (78:70).

Rungtynes „Birštono“ krepšininkai pradėjo susikaupę ir po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų persvarą (23:16). Antrajame ir trečiajame kėliniuose šiek tiek sėkmingiau žaidė svečiai iš Kazlų Rūdos, kurie prieš lemiamą kėlinį sugebėjo atsilikimą sumažinti iki vieno taško (55:54). Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai prisiminė pirmojo kėlinio pamokas ir sugebėjo sužaisti taip, kad jų pastangų užtektų pergalei.

Rungtynes „Birštono“ krepšininkai laimėjo rezultatu 78:70 (23:16, 16:20, 16:18, 23:16),

Komandos lyderiai buvo Mantvydas Gečionis (23 taškai) ir Darius Kuzmickas (22). Rokas Marcinkevičius, kaip visada, sėkmingai kovojo dėl kamuolių (10) ir pelnė 13 taškų.