Birštono ir Prienų rajono savivaldybėse įsteigta po vieną rinkiminį komitetą

isankstinis-balsavimas-kaune-57f4c9d6b4632

kvitrina.com

Artėjantys savivaldos rinkimai įgauna pagreitį. Gruodžio 8 d. baigiamas rinkimų komitetų ir savarankiškų politinės kampanijos dalyvių registravimas. Kadangi tai šeštadienis, dokumentai priimami iki gruodžio 10 d.

Gruodžio 9 d., VRK duomenimis, Birštono savivaldybėje užregistruoti 4 rinkiminės kampanijos dalyviai (LSDDP, LSDP, TS-LKD, visuomeninis komitetas „Vieningas Birštonas“), o Prienų rajono savivaldybėje – 5 (LSS, LSDDP, LSDP, TS-LKD, visuomeninis komitetas „Už Prienų kraštą“).

Rinkiminio komiteto „Vieningas Birštonas“ koordinatorius Audrius Šeržentas teigė, jog jų sąraše bus 15 asmenybių, už kurias, jo manymu, balsuos nemažai Birštono savivaldybės gyventojų.

Prienų rajone susibūrė rinkiminis komitetas „Už Prienų kraštą“ (koordinatorius Saulius Narūnas).

Jo sąraše nemažai žinomų rajone žmonių. Tiesa, dar neaišku, kas iš jų dalyvaus komiteto rinkiminiame sąraše, bet potencialių kandidatų patekti į rajono Savivaldybės tarybą tikrai yra.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Jo

    Tos pačios panelės, tik kitos suknelės, rinkėjai neapsigaukit, komitetai eina tik su viena įdėja-papulti prie lovio, nesiseka įeiti per duris, tai lips per langus..Šie dariniai eina be jokių įdėjų ir atsakomybės, vienos dienos ptojektai.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti